Сідла для коня

СІДЛА ДЛЯ КОНЯ

Ми розробили широкий асортимент сідел для коней, які відповідають всім твоїм вимогам і мають оптимальне співвідношення ціни та якості. Бренд Fouganza для шанувальників верхової їзди пропонує широкий вибір товарів для всіх рівнів і видів кінного спорту, як для вершника, так і для коня або поні.

СІДЛА ДЛЯ ВЕРХОВОЇ ЇЗДИ

Відкрий для себе асортимент сідел від Decathlon і дозволь допомогти тобі у виборі відповідної моделі для тебе і твого скакуна. Будь ти на коні або на поні, бренд Fouganza представляє сідла для вершників-початківців і професіоналів, зі шкіри або штучних матеріалів. На нашому сайті ти можеш підібрати і купити сідло, яке підійде саме для твого виду кінного спорту: для подолання перешкод, виїздки або ж універсальне.

СІДЛО ДЛЯ ВЕРХОВОЇ ЇЗДИ

Яким має бути ідеальне сідло для тебе? Сідло для походів, зручне і міцне? Універсальне для всіх видів кінного спорту? Сідло для подолання перешкод з витягнутими назад крилами і плоским сидінням? Або сідло для виїздки з довгими крилами, попругою і глибокою посадкою? Ми пропонуємо тобі сідла зі шкіри, міцні та елегантні, а також практичні моделі з синтетичних матеріалів. І звичайно ж у нас є сідла різних розмірів, в залежності від твоїх потреб.

Фільтри

+2 More
Sort Filter
Filter Фільтрувати Filter