ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ

Сайт: decathlon.ua

Версія: березень 2019

ВСТУП

Ці Загальні правила користування (далі - Правила) встановлюють порядок, умови використання сайту www.decathlon.ua (далі - Сайт). Правила визначають практичні аспекти використання Сайту Користувачем (Вами). Під «Використанням» розуміється будь-яка дія, що здійснюється Вами в момент Вашого доступу до Сайту.

Управління Сайтом здійснює Товариство з обмеженою відповідальністю «ДЕКАТЛОН УКРАЇНА» (далі – як Декатлон, ми,нас і наші). Ми є Товариством з обмеженою відповідальністю «ДЕКАТЛОН УКРАЇНА», що зареєстроване та діє згідно чинного законодавства України, ідентифікаційний код юридичної особи 42166998, місцезнаходження: м. Київ, проспект Степана Бандери, 15 –Г, Індивідуальний податковий номер 421669926562.

Використання Вами Сайту буде здійснюватись у відповідності до положень цих Правил і використовуючи Сайт, Ви погоджуєтеся з ними. В доповнення до цих Правил, умови зазначених нижче додаткових документів, також регулюють умови використання Вами Сайту та здійснення Вами відповідних дій на Сайті:

-     Публічна оферта про укладення договору-купівлі продажу товарів, в якій визначені умови придбання товарів, які пропонуються на Сайті;

-     Політика конфіденційності і політика щодо файлів «cookies», яка встановлює умови використання файлів cookie, ваших особистих даних, персональних даних, наданих на Сайті або через нього;

-    Правила публікації відгуків про товар.

Всі зазначені вище документи доступні на нашому Сайті. Вони також можуть бути роздруковані або завантажені у форматі PDF з Сайту. Ми залишаємо за собою право час від часу змінювати умови цих Правил, вносячи зміни до їх умов, шляхом публікації на Сайті Правил у новій редакції, при цьому, ми підтверджуємо, що застосовуються умови тих Правил, які опубліковані на Сайті на момент його використання.

ДОСТУП ДО САЙТУ

Для використання Сайту Ви повинні мати повну дієздатність згідно чинного законодавства України. Ви повинні бути фізичною особою і використовувати Сайт з нормальною частотою. Це означає, що Ви не можете використовувати Сайт з комерційною метою.

Ви несете відповідальність за відповідність вашого обладнання (комп'ютер, ноутбук, нетбук, планшет або інший мобільний пристрій) всім необхідним технічним характеристикам, щоб Ви могли отримати доступ до Сайту і використовувати його,а також його сумісність з Сайтом.

Час від часу ми можемо обмежувати доступ до певних функцій, частин або контенту Сайту чи всього Сайту користувачам, які зареєструвалися на Сайті. Ви повинні переконатися, що всі надані Вами реєстраційні дані є точними. Ви також беззастережно погоджуєтеся, що Ваша ідентифікація є підтвердженням вашої особи.

Якщо Ви вибираєте або отримуєте ідентифікатор для входу в систему на Сайті (наприклад, ім'я користувача і пароль або інший ідентифікатор) в рамках наших процедур безпеки, Ви повинні ставитися до такої інформації, як до конфіденційної і не повинні розголошувати її третім особам. Ви несете відповідальність за всі дії, які здійснюються за Вашим логіном, і повинні негайно повідомити нас про будь-яке його несанкціоноване використання або інше порушення безпеки, про яке Вам стало відомо.

Ми залишаємо за собою право відключити будь-який ідентифікатор входу в систему на Сайті або заборонити доступ до Сайту в будь-який час, якщо, на нашу думку, Ви не виконали будь-яке з положень цих Правил або якщо будь-які відомості, надані Вами з метою реєстрації, як Користувача, виявились неправдивими. Такі дії можуть бути вчинені нами в будь-який час, без попереднього повідомлення Вас про це. Нагадуємо, що використання даних третіх осіб заборонено.

Ми не можемо гарантувати безперервну, безперебійну або безпомилкову роботу Сайту. Можуть бути випадки, коли певні функції, частини або вміст Сайту або весь Сайт стають недоступними (за розкладом або позапланово) чи можуть бути змінені, призупинені або відкликані нами на наш власний розсуд без попереднього повідомлення Вас про це. Ви погоджуєтеся з тим, що ми не несемо відповідальності перед Вами або будь-якими третіми особами за будь-яку недоступність, зміну, призупинення роботи або відключення Сайту,а також будь-яких функцій, частин чи контенту Сайту.

ЩО ВИ МОЖЕТЕ РОБИТИ

Ви можете використовувати Сайт тільки для некомерційних цілей і тільки відповідно до положень цих Правил.

Ви можете отримувати і відображати контент з Сайту на екрані комп'ютера, роздруковувати та копіювати окремі сторінки і, за умови дотримання положень розділу «Права на інтелектуальну власність» цих Загальних умов, зберігати такі сторінки в електронному вигляді. Додаткові умови можуть також застосовуватися до певних функцій, частин або контенту Сайту і, якщо вони застосовані, то будуть відображатися на екрані або доступні за посиланням.

На Сайті Ви маєте можливість:

-     Oзнайомитися з товарами і послугами, що пропонуються Декатлон;

-     Здійснювати придбання товарів в нашому Інтернет – магазині у відповідності до умов Публічної оферти про укладення договору купівлі-продажу товарів та у відповідності до норм чинного законодавства України;

-     Публікувати відгуки про товари, що реалізуються Декатлон;

-     Публікувати фотографії або відео, пов'язані з товарами, реалізованими Декатлон;

-     Брати участь в різних іграх і конкурсах, запропонованих Сайтом (якщо такі будуть мати місце);

-     Ставити запитання про товари, реалізовані Декатлон, спільноті користувачів або представнику компанії Декатлон.

Звертаємо Вашу увагу, що зазначений вище перелік можливих функцій Сайту, надається тільки з інформаційною метою. Ми залишаємо за собою право додавати або видаляти, тимчасово чи на постійній основі, будь-яку з зазначених функцію Сайту без Вашої попередньої згоди. 

ВАМ ЗАБОРОНЕНО

Ви повинні використовувати Сайт і все, що є на Сайті, у відповідності до норм чинного законодавства України (дотримуючись всіх законів і правил), відповідально і таким чином, щоб не завдати шкоди нашому імені, репутації або репутації будь-якій з наших філій.

Ви погоджуєтеся утримуватися від будь-яких аморальних вчинків або дій, що суперечать спортивній етиці, цінностям та інтересам Декатлон та Групи Декатлон.

За винятком випадків, прямо зазначених в цих Правилах, Вам забороняється:

-     Витягувати, реєструвати або використовувати будь-який контент третіх осіб, на який поширюються права на інтелектуальну власність або який стосується конфіденційності, особистих даних або прав на зображення;

-    «Накопичувати» контент або зберігати контент Сайту на сервері або іншому пристрої для зберігання, підключеному до мережі, або створювати електронну базу даних шляхом систематичного завантаження і зберігання всього контенту Сайту; 

-     Видаляти або змінювати будь-який вміст Сайту чи намагатися обійти систему безпеки або заважати нормальній роботі Сайту чи серверів, на яких він розміщений;

-     Створювати посилання на Сайт з будь-яких інших сайтів без нашої попередньої письмової згоди;

-     зберігати, демонструвати або публікувати будь-які незаконні дані, які завдають шкоди, образливі, расистські дані, або такі, що пропагують ненависть, ревізіоністські дані, які можуть порушувати недоторканність приватного життя чи особисті права третіх осіб, зокрема право людини на зображення і власність, право на інтелектуальну власність або право на конфіденційність, що належать третім особам. 

Всі права, надані Вам відповідно до цих Правил, негайно припиняють діяти в разі порушення Вами будь-якого з них.

 

ВІДОБРАЖЕННЯ КОНТЕНТУ

Опублікований нами контент

Незважаючи на те, що ми докладаємо всіх зусиль, щоб вся інформація, яка міститься на Сайті (крім будь-якого користувацького контенту), була правильною, вона не є інструкцією або порадою, на котрі слід покладатися. Вам необхідно звернутися до нас або до відповідного джерела інформації, перш ніж здійснювати будь-які дії. Крім того, ми можемо час від часу змінювати формат і зміст сайту. Ви погоджуєтеся з тим, що ви використовуєте Сайт «як є» і «як доступно» на свій страх і ризик. 

Ми не можемо і не гарантуємо точність, повноту, актуальність, правильність, надійність, цілісність, якість, придатність для конкретних цілей або справжність будь-якого вмісту Сайту і, в максимальному мірі, дозволеній законодавством, всіх презюмованих гарантій. Цим виключаються будь-які інші умови або положення, а також ми не несемо жодної відповідальності за будь-які збитки чи шкоду, завдані в результаті використання вами або будь-якою іншою особою сайту чи використання будь-якого його контенту. 

Ми не гарантуємо, що будь-якої контент Сайту не містить вірусів та/або іншого коду, який може містити віруси або руйнівні елементи. Ви несете відповідальність за реалізацію відповідних заходів безпеки ІТ (в тому числі антивірусних та інших перевірок безпеки), щоб задовольнити ваші конкретні вимоги щодо безпеки і надійності контенту. 

Опублікований вами контент

Час від часу Сайт може дозволяти Вам завантажувати згенерований Користувачем контент, а також дозволяти передавати цей контент обраним одержувачам або розміщувати його в загальнодоступних розділах,таких, як сторінки коментарів, чати, дошки оголошень та/або групи новин (спільно іменуються, як Розділи Користувацького Контенту). Ми не контролюємо матеріали, розміщені у розділах Користувацького Контенту (спільно іменуються як Користувацькі Матеріали), а також не модеруємо активно Розділи Користувацького Контенту. (спільно іменуються як Розділи  Користувацького Контенту). Ми не контролюємо матеріали, розміщені у розділах Користувацького Контенту (спільно іменуються як Користувацькі Матеріали), а також не модеруємо активно Розділи Користувацького Контенту.

Термін «контент» означає будь-який елемент, розміщений Вами на Сайті, такий, як текст, коментар, зображення, фотографія, відео або файл будь-якого типу, незалежно від його змісту або форми. Ви несете відповідальність за зміст ваших Користувацьких Матеріалів, наданих Вами, і підтверджуєте, що всі Користувацькі матеріали висловлюють думку їх відповідних авторів, а не наші погляди.

Ви самостійно вирішуєте, публікувати чи ні контент на Сайті. В цьому випадку ми хотіли б звернути Вашу увагу на те, що всі Користувацькі Матеріали повинні відповідати меті Розділу Користувацького Контенту і характеру будь-якої теми, а публікації або контент повинні відповідати спортивній марці та цінностям Декатлон та Групи Декатлон. Якщо Ви берете участь в будь-якому Розділі Користувацького Контенту, Ви не повинні розміщувати будь-які Користувальницькі Матеріали, які:

-     є незаконними, загрозливими, образливими, наклепницькими, порнографічними, нецензурними, непристойними, образливими чи порушують права на інтелектуальну власність або інші права третіх осіб;

-     містять будь-які віруси та/або інший код, що містить віруси або руйнівні елементи;

-     містить будь-яку форму реклами;

-     видають Вас за іншу особу або надають неправильні відомості про зв’язок з будь-якою фізичною або юридичною особою.

Ви несете відповідальність за все, що може статися від Вашого імені і з вашого комп'ютерного терміналу, зокрема, в разі передачі контенту на Сайті. Ви гарантуєте, що у Вас є всі права і дозволи, необхідні для розміщення контенту на Сайті, зокрема відповідно до чинного законодавства України і права на інтелектуальну власність. У разі, якщо у Вас є підстави вважати, що Ваш логін або ваша адреса електронної пошти можуть бути відомі особі, яка не уповноважена використовувати їх, Ви зобов’язані негайно повідомити нас про це. Ми не несемо жодної відповідальності за використання персональних даних Користувача сторонніми особами.

Видалення контенту

Хоча ми не проводимо попередню перевірку Користувацьких Матеріалів, ми залишаємо за собою право на власний розсуд видаляти, редагувати або змінювати будь-які розміщені Вами Користувацькі Матеріали та/або закривати будь-які теми в будь-який час без попереднього повідомлення Вас про це.

Ви також можете відправити нам скаргу на зміст будь-яких Користувацьких Матеріалів. Вона повинна бути відправлена на електронну пошту info@decathlon.ua та повинна містити відомості про конкретні Користувацькі Матеріали, що стали підставою для скарги. Наприклад, щодо контенту, розміщеного за допомогою служби «Обмін фотографіями», інформація надається в наступному вигляді: ім'я, прізвище, адреса електронної пошти, що використані під час розміщення контенту, рік подачі, назва контенту.

Будь-який обґрунтований і законний запит буде розглянутий нами якомога швидше, але ми не можемо гарантувати негайне припинення доступу до контенту. Ви усвідомлюєте, що ми не можемо нести відповідальність в цьому відношенні, зокрема, щодо часу, необхідного для обробки вашого запиту, технічних обмежень або матеріальної неможливості відповісти на нього, особливо якщо Контент був переданий третіми особами.

ЗОВНІШНІ ПОСИЛАННЯ

Сайт може час від часу включати посилання на зовнішні сайти, які можуть включати посилання на пропозиції третіх осіб і рекламні акції. Ми включили їх, щоб надати вам доступ до інформації, продуктів або послуг, які можуть виявитися корисними або цікавими. Ми не несемо відповідальності за зміст цих веб-сайтів або за що-небудь надане ними, і не гарантуємо, що вони будуть постійно доступні. Той факт, що ми розміщуємо посилання на такі зовнішні веб-сайти, не означає підтвердження або співпрацю з їхніми операторами або промоутерами.

 

ПРАВА НА ІНТЕЛЕКТУВАЛЬНУ ВЛАСНІСТЬ

Всі права на інтелектуально власність на будь-який контент Сайту (включаючи текст, графіку, програмне забезпечення, фотографії та інші зображення, відео, звук, торгові марки і логотипи) та загальну структуру Сайту належать нам або нашим ліцензіарам. За винятком випадків, прямо передбачених цим документом, жодне положення чи умова не дає вам жодних прав щодо будь-якого права на інтелектуальну власність, що належить нам або нашим ліцензіарам, і ви усвідомлюєте, що не отримуєте будь-яких прав власності, завантажуючи контент з сайту. У разі, якщо ви роздруковуєте, копіюєте або зберігаєте сторінки з сайту (тільки якщо це дозволено цими умовами), ви повинні забезпечити відтворення будь-яких повідомлень про авторські права, торгові марки та/або інші права на інтелектуальну власність, що містяться в оригінальному контенті.

Ви погоджуєтеся з тим, що, відправляючи будь-які Користувацькі Матеріали, Ви надаєте Декатлон і його афілійованим особам безстрокову, невиключну, безкоштовну ліцензію (право), яка не підлягає скасуванню та яка діє по всьому світу та підлягає передачі на використання, відтворення, зміну, адаптацію, публікацію, переклад, створення похідних робіт, розповсюдження, виконання та зображення таких Користувацьких Матеріалів (повністю або частково) та/або їх включення в інші роботи в будь-якій формі,на будь-якому носії з використанням будь-якої технології, та Ви відмовляєтеся від права бути ідентифікованим, як автор таких Користувацьких Матеріалів. Ви погоджуєтеся з тим, що будь-які Користувацькі Матеріали будуть використовуватися Декатлон в певних комерційних повідомленнях; передаватися третім особам для ознайомлення з товаром;будуть пов'язані з Вашим іменем, але такий зв'язок буде простежуватись не завжди; будуть автоматично загальнодоступними і вільно доступними, зокрема, в Інтернеті і на інших веб-сайтах та/або блогах та/або веб-сторінках Декатлон, Групи Декатлон, включаючи, зокрема, сторінки в соціальних мережах веб-сайтів Декатлон, Групи Декатлон або користувачів веб-сайтів Декатлон, Групи Декатлон.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

З огляду на зазначене вище, ми ні в якому разі не будемо нести відповідальність перед Вами за будь-які комерційні збитки, за будь-які непрямі збитки або втрачену вигоду,зменшення доходу,неукладений контракт, втрату даних, втрату репутації або інші аналогічні збитки. Ми несемо відповідальність тільки за прямий, фактично заподіяний Вам збиток, який настав внаслідок наших винних дій.

Загалом, за жодних обставин ми не будемо нести відповідальність за вказане нижче, не обмежуючись цим списком:

- будь-яку інформацію, в зв'язку з отриманням консультації на Сайті, яка не буде розміщена нами в Інтернеті;

- будь-яке використання ідентифікаційних даних Користувача неуповноваженою третьою особою;

- будь-яку несправність будь-якого програмного забезпечення;

- будь-які наслідки будь-якого комп'ютерного вірусу, помилки, порушення або збою;

- будь-який збиток, заподіяний вашому комп'ютеру.

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Ці Правила не можуть бути змінені без письмового дозволу Декатлон. Якщо ми не реалізуємо будь-яке з наших прав, це не призведе до відмови від такого права. Якщо будь-яке положення цих Правил буде визнано недійсним, інші положення залишаються в силі. До цих Правил застосовується право України.

 

ЗВЕРНЕННЯ

Будь ласка, надсилайте ваші будь-які питання, пов'язані зі цими Правилами, використовуючи форму зворотного зв'язку, по телефону 0800 21 82 82 з 09:00 до 22:00. Ви також можете зв'язатися з Декатлон за наступною адресою електронної пошти info@decathlon.ua та за поштовою адресою: м. Київ, проспект Степана Бандери, 15 - Г