Умови акції “Безкоштовна доставка”

Умови участі в рекламно-маркетинговій Акції під умовною назвою “Безкоштовна доставка при придбанні товарів через інтернет-магазин на сайті www.decathlon.ua” (далі - Акція)

Умови Акції

1. Акція проводиться в період із 11:00 19 березня 2020 року по 23:59 03 квітня 2020 року включно (далі - Період Акції).

2. Організатором Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю “ДЕКАТЛОН УКРАЇНА”, із місцезнаходження: Україна, 04073, м. Київ, проспект Степана Бандери, 15 – Г, тел. 0 800 21 84 84, Ідентифікаційний код 42166998 (далі - Організатор Акції).

3. Територія проведення Акції: вся територія України, куди доставляються замовлення Товариством з обмеженою відповідальністю "Нова Пошта" (далі - “Нова Пошта”).

4. Учасниками Акції є фізичні особи, які є учасниками Програми лояльності “МІЙ ДЕКАТЛОН” та, відповідно, мають зареєстрований особистий кабінет на сайті www.decathlon.ua, які придбали товари на сайті інтернет-магазину www.decathlon.ua протягом Періоду Акції з адресною доставкою (кур'єром) або доставкою у відділення "Нової Пошти", вказаною в онлайн-замовленні.

5. Юридичні особи не визнаються Учасниками Акції та не мають права брати участь в Акції.

6. Для того, щоб стати Учасником Акції та отримати знижку на доставку в розмірі 100%, - Учаснику Акції необхідно в Період Акції придбати через інтернет-магазин на сайті www.decathlon.ua товари на будь-яку суму, обравши спосіб доставки (з доставкою кур'єром або доставкою у відділення "Нової Пошти").

7. У Період Акції Учасник акції може здійснити протягом однієї доби не більше 2 (двох) онлайн-замовлень товарів на сайті www.decathlon.ua з одного особистого кабінету.

8. Спосіб доставки у вигляді самовивозу з магазинів Організатора Акції - “DECATHLON”- не здійснюється у Період Акції.

9. Організатор Акції залишає за собою право вносити зміни до умов цієї Акції, шляхом опублікування нової версії Акції на сайті www.decathlon.ua.

Фільтри

Sort Filter
Filter Фільтрувати Filter