Сховати фільтри
Фільтри 0
Сортувати:
Фільтри 0
Черевики чоловічі SH500 Х-Warm для зимового туризму - Хакі
  • Черевики чоловічі SH500 Х-Warm для зимового туризму - Хакі
  • Черевики чоловічі SH500 Х-Warm для зимового туризму - Хакі
  • Черевики чоловічі SH500 Х-Warm для зимового туризму - Хакі
  • Черевики чоловічі SH500 Х-Warm для зимового туризму - Хакі
Черевики чоловічі SH500 Х-Warm для зимового туризму - Хакі

QUECHUA

8544963

Черевики чоловічі SH500 Х-Warm для зимового туризму - Хакі

2 199,00 ₴
44 reviews
41 of 44 people recommends this product
  • Черевики чоловічі SH500 Х-Warm для зимового туризму - Хакі
  • Черевики чоловічі SH500 Х-Warm для зимового туризму - Хакі
  • Черевики чоловічі SH500 Х-Warm для зимового туризму - Хакі
  • Черевики чоловічі SH500 Х-Warm для зимового туризму - Хакі
Черевики чоловічі SH500 Х-Warm для зимового туризму - Хакі
Колір :
розмір :
Недостатньо товарів в наявності

Наявність в магазинах

Наші розробники створили ці шкіряні черевики для прихильників зимового туризму. Теплі і водонепроникні черевики, що забезпечать комфорт і підтримку

Переваги продукту

Збереження тепла

Збереження тепла

Комфортна температура у статичному положенні: -6°C,
в русі: -15°C.
Водонепроникні властивості

Водонепроникні властивості

Водонепроникна мембрана, що дихає, щоб твої ноги залишалися сухими.
Зчеплення

Зчеплення

Зчеплення завдяки технології SNOWCONTACT: особливий матеріал і рельєф підошви.
Тяга

Тяга

Зчеплення на снігу завдяки рифленню глибиною 5 мм.
Фіксація

Фіксація

Шкіряний верх, шнурівки з 1 парою гачків для точного регулювання та підтримки.

Опис продукту

Черевик, на створення якого нас надихнула природа: рись – королева снігів.

У дикому світі тварини природним чином пристосовані до умов середовища: пір'я і хутро затримують повітря, забезпечуючи ізоляцію від холоду або спеки, лапи пристосовані для пересування по різноманітним, складним і мінливим ландшафтам ... Саме рись, справжня снігова володарка, стала для нас джерелом натхнення для створення цих черевиків: широкі, захищені, ізольовані від холоду лапи та особливі подушечки для руху та швидкості на снігу.

Як можна бути впевненим, що ці черевики достатньо теплі для зимового туризму?

Ми обрали ультратеплу підкладку та збільшений об'єм для кращої теплоізоляції для забезпечення ефективного захисту від холоду.
Ми випробували їх у лабораторії та в польових умовах за участю користувачів. Ми перевірили, до якої температури вони залишаються комфортними, коли ти не рухаєшся та коли йдеш, оскільки температура сильно відрізняється: -6°C у статичному стані та -15°C в активному. Також ми врахували те, що жінки та чоловіки по-різному відчувають холод.

Яким чином ці черевики захищатимуть мене від погодних умов?

Черевики розроблено зі шкіри та з мембраною для забезпечення водонепроникності та повітропроникності. Мембрана – це дуже тоненький компонент (від 5 до 25 мікрометрів) на внутрішній стороні тканини, що запобігає потраплянню води та відводить піт. Високий верх з еластичною гетрою забезпечує хороший захист від холоду, запобігає потраплянню снігу, а підошва забезпечує ідеальну ізоляцію. Твої ноги будуть добре захищеними, теплими та сухими.

Як можна бути впевненим, що черевики на 100% водонепроникні?

Ми переконалися, що взуття є водонепроникним, проводячи лабораторні тести, що імітують ходьбу у черевиках, наполовину занурених у воду. Ми також провели випробування на зношування і старіння. Випробуванням перевіряються 3 рівні водонепроникності: 2000 згинань (близько 4 км ходьби), 4000 згинань (близько 8 км ходьби) і 8000 згинань (близько 16 км ходьби). Ця модель черевиків пройшла випробування на 4000 згинань, що відповідає відстані 8 км.

Повітропроникні черевики для оптимального температурного комфорту

Температурний комфорт – це баланс між теплотою взуття та його здатністю давати можливість нозі дихати. Надто багато тепла або недостатня повітропроникність – і почне накопичуватися волога та може стати холодно. Ми розробили ці черевики з урахуванням регулярних та іноді інтенсивних занять, з мембраною, яка запобігає потраплянню води та відводить вологу.

Що таке зчеплення з поверхнею?

Зчеплення взуття з сипучою поверхнею залежить від кількості і форми протекторів. Зчеплення з ковзною поверхнею залежить від матеріалів і візерунка протектора, який має аналогічний вигляд з автомобільними покришками. Зчеплення оптимізує рух, не дає черевикам ковзати назад при підйомі та робить взуття більш стійким.
Зчеплення запобігає ковзанню черевика на гладкій поверхні або у складних умовах (дощ, сніг, лід), забезпечуючи зчеплення підошви.

Який тип зчеплення забезпечують ці черевики?

Черевики з підошвою SNOWCONTACT розроблено для забезпечення оптимального комфорту та зчеплення під час підходів, зокрема і по снігу. Стратегічне розташування та висота шипів (5 мм), які схожі на лапи рисі, для оптимального зчеплення під час походу засніженою місцевістю з крутими схилами. Форма шипів, розроблена для ідеального зчеплення з шаром твердого снігу та витіснення надлишкової води, щоб не посковзнутись.

Як допомагає технологія SNOWCONTACT, що використовується у черевиках?

Підошви SNOWCONTACT виготовлені з особливого матеріалу. Вони мають візерунок протектора, що забезпечує найкраще зчеплення та відштовхування. Підошви SNOWCONTACT ефективніші на снігу, ніж звичайні підошви. Щоб забезпечити оптимальний захист під час ходьби по льоду, на черевики потрібно надіти протиковзні накладки з шипами.

Чому важливо мати гарну фіксацію в черевиках для туризму?

Фіксація черевиків має важливе значення для твого комфорту під час ходьби. Справді, гарна фіксація не дає стопі ковзати в черевику та запобігає утворенню мозолів при ходьбі по нерівній поверхні (вгору або вниз). Менше втрат при передачі енергії на черевик і тому менше втоми. Це особливо важливо, коли ти у снігоступах.

Чи витримають мої черевики регулярне використання впродовж тривалого терміну?

Наші інженери проводять лабораторні випробування, щоб забезпечити комфортне використання. Наші перевірки включають в себе такі елементи: міцність люверсів та ремінців, міцність з'єднань, токсикологічні показники, стійкість до УФ-випромінювання, стійкість підошви й компонентів верхньої частини до стирання та прискореного старіння.

Чому слід обрати шкіряні черевики для зимового туризму?

Шкіра є ультракомфортним матеріалом, міцним (натуральний матеріал) і гнучка, що додає комфорту. Цей матеріал є водонепроникним і природно повітропроникним.
Тепла зимою та прохолодна в перехідний сезон, вона забезпечує природну терморегуляцію черевика.
Рекомендуємо гарно чистити (м'якою щіткою) свої черевики для догляду за ними та оптимізації їхньої довговічності.

Як обрати правильне взуття для зимового походу?

Щоб правильно спорядитися взимку, ми рекомендуємо дотримуватися таких принципів:
Тепло: тепло, що забезпечується парою теплих шкарпеток (які в ідеалі містять відповідний відсоток вовни).
Повітропроникність: обери шкарпетки залежно від інтенсивності походу та переконайся, що твої шкарпетки дихають, щоб уникнути накопиченню вологи.
Висота черевика: адаптуй висоту шкарпеток до висоти верхньої частини взуття та надавай перевагу високим моделям, якщо тобі необхідний кращий захист.

Як зберегти технічні характеристики взуття?

Водовідштовхувальна властивість тканини – це її здатність не вбирати воду, дозволяючи їй просто скочуватися. Таким чином, тканина не вбирає вологу, залишаючись легкою та повітропроникною. Тканина має водовідштовхувальні властивості завдяки покриттю, нанесеному на поверхню. Це покриття необхідно поновлювати протягом усього терміну служби виробу (рекомендується після кожного прання). Засоби (спрей та рідина), призначені спеціально для цього, продаються в наших магазинах.

Як працює гарантія на виріб?

На цей виріб надається 2-річна гарантія з дати, вказаної у товарному чеку. Виріб, на який розповсюджується гарантія, буде замінено безкоштовно. Гарантія розповсюджується на дефекти виробу, крім тих, що виникли внаслідок нормального зносу або неналежного використання.

Бал для порівняння впливу виробів на навколишнє середовище

Вплив виробу на навколишнє середовище розраховується з огляду на весь його термін служби за різними показниками. Загальні бали від A до E надаються для того, щоб при порівнянні однотипних виробів було легше ідентифікувати найбільш екологічно чисті. Decathlon активно сприяє поширенню цієї ініціативи. Шукай інформацію про наші зусилля щодо сталого розвитку: http://sustainability.decathlon.com

Відгуки

4.6/5 44 відгуки (-ів)
41 з 44 людей рекомендують цей товар
Черевики
Oksana (Україна) У використанні 1 тиждень або менше Підтверджена покупка Що означає "Підтверджена покупка"?

Якщо відгук позначений як "Підтверджена покупка", це означає, що ми могли перевірити, що покупець, який залишив цей відгук, придбав товар у нас.

Ми можемо підтверджувати покупки завдяки відгукам, які ми запросили через e-mail після здійснення покупки, або, коли покупець написав відгук, безпосередньо зайшовши на сайт.

Якщо відгук не позначено як "Підтверджена покупка", це не означає, що автор відгуку не використовував товар. Він міг залишити відгук прямо на сайті без ідентифікації, або товар було оплачено кимось іншим.

Позначка "Підтверджена покупка" допомагає тобі оцінити надійність відгуку.
Зручні
Отличное качество, удобные и теплые
Александр (Росія) У використанні 2-8 тижнів
Пишу еще один отзыв, так как я все-таки эти ботинки взял и ношу.
Они мне и раньше понравились, но тогда написал, что подошва скользила по полу в магазине, а потом все-таки взял несколько недель назад.
Ботинки очень удобные, не требуют разноски, если только совсем минимальной.
На ногах сидят хорошо, фиксируют голеностоп тоже, ходить – одно удовольствие.
На снегу не скользят, в том числе, и на мокром.
Да, скользят на льду, да на каких-то искусственных поверхностях, в помещении, например, но они и не для этого.
Сделаны очень аккуратно.
А теперь о тепле – было минус пять и минус десять – этот температурный режим ботинки прошли на отлично. Ниже пока температуры не было.
Так что тепло в мороз держат. Как в них кто-то мог замерзнуть в минус пять – непонятно, мне было очень тепло.
Носил и в плюс один, но тогда было жарко, хотя и не вспотеешь в них, т.о. мембрана работает хорошо.
Покупкой очень доволен, надеюсь, прослужат долго. Страна-изготовитель на сегодня – Европа, Румыния.
Спасибо Декатлон за такие удобные и теплые ботинки.
Ноги мерзнут
Александр (Росія) У використанні 1 тиждень або менше
Ноги мерзнут через час при -6 в статике (с обычным носком) Не ориентируйтесь на заявленные характеристики.
Відповідь бренду

Здравствуйте, Александр.

Спасибо, что оставили отзыв о ботинках.

Нам очень жаль, что наш товар не оправдал Ваши ожидания.

Мы обязательно передадим ваш отзыв разработчикам данной модели для улучшения будущей коллекции. Надеемся, что будущие покупки в Декатлон будут Вас только радовать.

Желаем Вам спортивного дня!


Валерия Шабалина Коммерческий менеджер направления Походы и Треккинг

Георги (Болгарія) У використанні 2-8 тижнів Підтверджена покупка Що означає "Підтверджена покупка"?

Якщо відгук позначений як "Підтверджена покупка", це означає, що ми могли перевірити, що покупець, який залишив цей відгук, придбав товар у нас.

Ми можемо підтверджувати покупки завдяки відгукам, які ми запросили через e-mail після здійснення покупки, або, коли покупець написав відгук, безпосередньо зайшовши на сайт.

Якщо відгук не позначено як "Підтверджена покупка", це не означає, що автор відгуку не використовував товар. Він міг залишити відгук прямо на сайті без ідентифікації, або товар було оплачено кимось іншим.

Позначка "Підтверджена покупка" допомагає тобі оцінити надійність відгуку.
Добри са!
Качествени обувки
Силвия (Болгарія) У використанні 2-8 тижнів Підтверджена покупка Що означає "Підтверджена покупка"?

Якщо відгук позначений як "Підтверджена покупка", це означає, що ми могли перевірити, що покупець, який залишив цей відгук, придбав товар у нас.

Ми можемо підтверджувати покупки завдяки відгукам, які ми запросили через e-mail після здійснення покупки, або, коли покупець написав відгук, безпосередньо зайшовши на сайт.

Якщо відгук не позначено як "Підтверджена покупка", це не означає, що автор відгуку не використовував товар. Він міг залишити відгук прямо на сайті без ідентифікації, або товар було оплачено кимось іншим.

Позначка "Підтверджена покупка" допомагає тобі оцінити надійність відгуку.
Красив дизайн и както всеки продукт от магазина с отлично качество.
Супер са
Stefan (Болгарія) У використанні 1 тиждень або менше Підтверджена покупка Що означає "Підтверджена покупка"?

Якщо відгук позначений як "Підтверджена покупка", це означає, що ми могли перевірити, що покупець, який залишив цей відгук, придбав товар у нас.

Ми можемо підтверджувати покупки завдяки відгукам, які ми запросили через e-mail після здійснення покупки, або, коли покупець написав відгук, безпосередньо зайшовши на сайт.

Якщо відгук не позначено як "Підтверджена покупка", це не означає, що автор відгуку не використовував товар. Він міг залишити відгук прямо на сайті без ідентифікації, або товар було оплачено кимось іншим.

Позначка "Підтверджена покупка" допомагає тобі оцінити надійність відгуку.
Два дни ги разходих в снега на Витоша и съм страшно доволен.
Сухи и топли крака!!!
Цена / качество...
...супер!!!
Ciepłe buty
Michał (Польща) У використанні 2-8 тижнів Підтверджена покупка Що означає "Підтверджена покупка"?

Якщо відгук позначений як "Підтверджена покупка", це означає, що ми могли перевірити, що покупець, який залишив цей відгук, придбав товар у нас.

Ми можемо підтверджувати покупки завдяки відгукам, які ми запросили через e-mail після здійснення покупки, або, коли покупець написав відгук, безпосередньо зайшовши на сайт.

Якщо відгук не позначено як "Підтверджена покупка", це не означає, що автор відгуку не використовував товар. Він міг залишити відгук прямо на сайті без ідентифікації, або товар було оплачено кимось іншим.

Позначка "Підтверджена покупка" допомагає тобі оцінити надійність відгуку.
Używane codziennie, zapewniają ciepło, dały radę przy -18. Polecam
Solidne buty
Marcin (Польща) У використанні 2-8 тижнів Підтверджена покупка Що означає "Підтверджена покупка"?

Якщо відгук позначений як "Підтверджена покупка", це означає, що ми могли перевірити, що покупець, який залишив цей відгук, придбав товар у нас.

Ми можемо підтверджувати покупки завдяки відгукам, які ми запросили через e-mail після здійснення покупки, або, коли покупець написав відгук, безпосередньо зайшовши на сайт.

Якщо відгук не позначено як "Підтверджена покупка", це не означає, що автор відгуку не використовував товар. Він міг залишити відгук прямо на сайті без ідентифікації, або товар було оплачено кимось іншим.

Позначка "Підтверджена покупка" допомагає тобі оцінити надійність відгуку.
Wygodne i dopasowane do stopy. Przy tym są ciepłe. Na zimę są idealne, w górach też dają radę. W nich zdobyłem Śnieżkę :)
Porządne buty
Przemysław (Польща)
Ocena po tygodniu użytkowania (spacery, wyprawa zimowa w góry).
Buty spełniają swoje zadanie, są wygodne, ciepłe, nie obcierają.
Na śniegu mają dobrą przyczepność, na lodzie jak większość bez raczków - niestety łyżwy. Po przejściu przez kawałek strumyku suche - nie przemokły ani na płytkiej wodzie, ani w lekko roztapiającym śniegu.
Cholewka w butach jest bardzo sztywna, początkowo bardzo przeszkadzała w chodzie - grube skarpety, spodnie nie zniwelowały dyskomfortu. Po jednej wyprawie na całe szczęście lekko się "poluzowała", więc prawdopodobnie jeszcze tydzień użytkowania i nie będzie ona w ogóle przeszkadzała (warto jednak mieć to na uwadze i przed pierwszą wyprawę buty "rozchodzić").
Buty jeśli chodzi o chodzenie, wygodne, sprawdziły się i na zwykłych spacerach i podczas wchodzenia w góry (nierówności nie są wyczuwalne w butach - podeszwa gruba).
Je recommande ce produit…
Garance (Франція) У використанні 2-8 тижнів Підтверджена покупка Що означає "Підтверджена покупка"?

Якщо відгук позначений як "Підтверджена покупка", це означає, що ми могли перевірити, що покупець, який залишив цей відгук, придбав товар у нас.

Ми можемо підтверджувати покупки завдяки відгукам, які ми запросили через e-mail після здійснення покупки, або, коли покупець написав відгук, безпосередньо зайшовши на сайт.

Якщо відгук не позначено як "Підтверджена покупка", це не означає, що автор відгуку не використовував товар. Він міг залишити відгук прямо на сайті без ідентифікації, або товар було оплачено кимось іншим.

Позначка "Підтверджена покупка" допомагає тобі оцінити надійність відгуку.
Je recommande ce produit