Дівчачий роздільний купальник Bali, з топом - Рожевий

8201528

OLAIAN

для юних серфінгісток, що отримують задоволення від ламаних хвилях. Підходить для сапсерфінгу та сноркелінгу.
Роздільний купальник з топом було розроблено з тоненькими бретельками на спинці та класичними плавками, завдяки чому він щільно прилягає та не сповзає.
Таблиця розмірів

Купити
     В магазині

Всі магазини

Переваги
Щільне приляганняКупальник не сповзає під час серфінгу на дуже низьких хвилях (ламаних хвилях).
Швидкість висиханняЗавдяки складу на основі полімерних матеріалів, купальник швидко висихає.
Гарантія2 Роки(-ів)
Технічна інформація

1
Ти – серфінгіст-початківець
Ти навчаєшся серфінгу або займаєшся серфінгом декілька разів на рік під час відпустки або канікул. Ти займаєшся серфінгом там, де дістаєш дна, на малих або ламаних хвилях. Серфінг – твій улюблений вид спорту, і ти займаєшся ним, бо отримуєш задоволення від перебування у воді. Під час твоїх занять ти часто падаєш, але займаєшся серфінгом на не дуже високих хвилях. Ми розробили лінійку купальників, яка відповідатиме регулярності твоїх занять та формі тіла.
2
Статура
Ми розробили цей роздільний купальник Bali, щоб усі юні серфінгістки могли весело провести час на хвилях. Верх на тонких бретельках не сповзає під час занять серфінгом. Купальник можна заховати у спеціальну вшиту кишеню і взяти з собою будь-куди.
3
Розміри купальників для дівчаток
Ось зіставлення віку та зросту для розмірів наших купальників: 4 роки: від 98 до 104 см 5. років: від 105 до 114 см. 6 років: від 115 до 124 см. 8 років: від 125 до 132 см. 10 років: від 133 до 142 см. 12 років: від 143 до 150 см. 14 років: від 151 до 160 см. 16 років: від 161 169 см.
4
Розмір виробу в сухому та мокрому станах
Щоб обрати правильний розмір купальника, необхідно його приміряти лише на сухе тіло, оскільки вони мають властивість розтягуватися в мокрому стані. Ми рекомендуємо обирати розмір точно по статурі. Під час примірки переконайся, що купальник щільно прилягає до твого тіла. Еластан, який використано у певних частинах нашого купальника, стає м'якшим та розтягується у воді.
5
Не сповзає у воді: Випробування
Ми розробляємо купальники, які не сповзають у воді. Усі вироби тестуються щонайменше 12 жінками-серферами різної статури. Тести проводяться згідно спеціального протоколу в басейні, розташованому в нашому центрі розробок у Франції. Тестування проводяться в умовах, наближених до реальності, щоб відтворити ті відчуття, які переживають серфери, коли їх накриває хвилею. Якщо результати цього випробування задовільні, ми також тестуємо виріб у реальних умовах.
6
Хочеш обміняти купальник?
Не підходить розмір чи стиль? Хотіла б обміняти його в магазині Decathlon? Без проблем! Просто не обрізай етикетку на випадок, якщо захочеш обміняти виріб.
7
OLAIAN, бренд Decathlon для серфінгу
OLAIAN – це новий бренд Decathlon для серфінгу та бодібордингу. Він розташований на південному заході Франції. Наші офіси знаходяться на узбережжі, тому нам не складно розробити купальник й у той же день випробувати його в реальних умовах.
8
Що таке OLAIAN бренд?
Продукти для серфінгу TRIBORD нещодавно стали продуктами бренду OLAIAN. Це новий бренд Decathlon, який присвячений серфінгу, бодібордингу та скімбордингу. Маркування на всіх продуктах для серфінгу буде згодом замінено. Саме тому логотип на твоєму продукті може відрізнятися від того, що зображено на картинці.
Склад і рекомендації
Склад
Основний матеріал : 80.0% Поліамід, Основний матеріал : 20.0% Еластан Основна підкладка : 100.0% Поліестер (PES)

Випробування
Щоб гарантувати якість та комфорт користування продуктом, його було випробувано в дії у Франції, а також у лабораторних умовах. Проведено: тести на еластичність та стабільність матеріалу, стійкість кольору до тертя, прання, морської води, хлорованої води і сонячних променів, та загальний стан продукту після багаторазового прання.

Догляд і обслуговування
Промивати прісною водою після кожного використання.

Відгуки

4.23/5 165 - кількість відгуків
Кількість користувачів, що рекомендує цей продукт: 141
Опублікувати Відгук
Сортувати:
Sizing
I love the products at Decathlon however the sizing is way out. We don't live close to a store so shop online and always upsize but even when I go from medium-sized to large there products are still really small.
Купальник
У використанні 1 тиждень або менше
Купальники яркие красивые. Начиталась в отзывах, что они маломерят. Все не так. На 8-летнего ребенка хорошо подошёл верх на 8 лет и трусы на 6 лет. Трусы 8 лет великоваты. Причем ребенок ни разу не худой. Всем кто пишет о маломерности, рекомендую своего ребенка оценивать адекватно. Тогда и проблем с размерами не будет. Заметила, что с этого года декатлон стал отшиваеть четко в размер.
Яркий, но маломерит
У використанні 1 тиждень або менше
Купальник очень маломерит. Ребенок ростом 100см, вес 15кг, худая-размер 8А (125-132по бирке) сел хорошо, трусики слегка большеваты сзади (попа худенькая)), но не критично. Думаю, хватит и на следующий год. Да, фасон у трусиков зауженный, сзади особенно. Для детей стоило пошире сделать. Но в целом купальник понравился, за эти деньги яркий неоновый цвет, хорошо сшит.
Непропорциональный! - и сильно маломерит
Очень сильно маломерит!!! - на миниатюрную худышку ростом 134 подошёл только размер 14, и то - только низ (плавки), верх - нереально велик (и по ширине (полноте/обхвату), и по высоте - длине лямок). Причем посмотрели размеры 10 и 12, у них также - верх по пропорциям значительно больше низа. Цвета у кораллого и голубого ОООчень красивые: яркие, сочные, но купить так и не смогли из-за непропорциональности...
Response of the brand
Добрый день, Марина!

Спасибо за отзыв. Мы передадим информацию о сложности подбора размера производителю. 
Это действительно вызывает трудности, из-за того, что во всех странах принята одинаковая размерная сетка, но фигуры детей одного возраста могут значительно отличаться. Чтобы избежать таких случаев, мы рекомендуем мерить купальники и другую одежду до покупки.

Александр Мершин, Бренд-менеджер Olaian в России
Купальник
Отличный купальник. Заказала дочке 8,5 лет, худенькая размер 12. Дочке 3 года 4 размер. Все подошло.
Перфектен
У використанні 2-8 тижнів
Много хубава материя и много удобен. Дъщеря ми много го хареса
polecam
У використанні Більше 1 року
rozmiar ok
za mały
У використанні 2-8 тижнів
Jak zwykle z kostiumami oferowanymi przez Deca - rozmiarówka zaniżona. Jakość materiału - średnia .. całość poprawna, ale nie zachwyca
za mały
У використанні 2-8 тижнів
Jak zwykle z kostiumami oferowanymi przez Deca - rozmiarówka zaniżona. Jakość materiału - średnia .. całość poprawna, ale nie zachwyca
Polecam
Dla 7 latki zamówiłam strój na 8 lat i jest akurat, strój za dobrą cenę.
Фільтри