Намет Arpenaz для кемпінгу, 3-місний - Зелений

8322006

QUECHUA

для 3 людей, що перебувають у поході.
3-місний намет пройшов усі наші випробування на міцність та водонепроникність. Досить простий у монтажі. Зовнішній тент захищає від конденсації. Автономна куполоподібна конструкція.

Купити
     В магазині

Всі магазини

Переваги
Легке складання/розбиранняАвтономна конструкція. Просте встановлення дуг.
МісткістьСпальне місце: 190 х 200 см. Макс. корисна висота: 121 см.
КомпактністьРозміри чохла: 57 x 16 x 16 см / 14,6 л. Вага: 3 кг.
Охолоджувальні властивостіЗовнішній тент і вентиляція у задній частині намету.
Світлонепроникність
МіцністьВитримує вітер до 40 км/год (Сила 5): тестування в АДТ на поворотній платформі.
Водонепроникні властивостіВипробувався під 200 мм води/год/кв. м (тропічний дощ) і в польових умовах.
Гарантія2 роки. Ремонт: Ремонт наших наметів проводиться у майстерні магазину Decathlon.
Технічна інформація

1
Монтаж/демонтаж
Стандартний монтаж куполоподібного намету: спочатку встановлюються дуги спальної кімнати, а потім над частиною, що залишилася, кріпиться подвійне перекриття. При розбиранні намету проводиться зворотна процедура.
2
Вентиляція
1 вентиляційний отвір зверху в задній частині та 2 проміжки між зовнішнім тентом і землею з кожного боку. забезпечують свіжість повітря між спальною зоною і зовнішнім тентом й максимально зменшують природну конденсацію.
3
Захист від сонця
Тканина, з якої зроблено зовнішній тент, має коефіцієнт захисту від УФ-променів 30. Зверни увагу: через відкриті двері можливе проникання значної кількості УФ-променів: Захисти свою шкіру.
4
Водонепроникність
Усі намети Quechua проходять тестування в лабораторних (увесь намет випробовується 200 л/кв. м./год протягом 4 годин) і польових умовах. (Зовнішній тент з покритого поліуретаном поліестеру, 2000 мм, поліетиленове покриття для підлоги 120 г/м², усі шви герметизовано термоскріпленими стрічками). Спальня з поліестеру, що дихає, запобігає контакту з краплями конденсату, які можуть осідати з внутрішнього боку зовнішнього тенту, що знаходиться над нею.
5
Стійкість до вітру
Усі наші намети ми випробовуємо в аеродинамічній трубі на поворотній платформі, де кожний бік намету піддається дії вітру. Намет, належним чином закріплений за допомогою мотузок зі всіх боків, залишатиметься придатним для проживання при швидкості вітру 40 км/год, яка вимірюється на рівні ґрунту (Сила 5).
6
Бал для порівняння впливу виробів на навколишнє середовище
Вплив виробу на навколишнє середовище розраховується з огляду на весь його життєвий цикл за різними показниками. Бали ABCDE дається для того, щоб при порівнянні однотипних виробів (футболок, штанів, рюкзаків) було легше ідентифікувати найбільш екологічно чисті. Decathlon добровільно відображає інформацію про екологічність своєї продукції. Додаткова інформація: http://sustainability.decathlon.com/
7
Гарантія
На всі намети Decathlon надається 2-річна гарантія за умови їх звичайного використання (доказом придбання історія покупок в особистому кабінеті на нашому сайті або чек). У разі виникнення проблеми з наметом звернись у найближчий магазин Decathlon для перевірки. Замінити частини і відремонтувати дуги можна в майстерні магазину Decathlon.
Характеристики
Кількість людей3 людини

МонтажДуги

У складеному вигляді57 x 16 x 16 см / 14,6 л

Вага3,0 кг
Склад і рекомендації
Склад
Дуга : 100.0% Скловолокно (FG) Тент : 85.0% Поліестер (PES), Тент : 15.0% Поліуретан Покриття дна : 100.0% Поліетилен (PE) Внутрішній простір : 100.0% Поліестер (PES) Багажна сумка : 85.0% Поліестер (PES), Багажна сумка : 15.0% Поліуретан

Умови зберігання
Зберігання: після використання або миття складати намет можна тільки за умови повного його висихання. Це допоможе уникнути появи сторонніх запахів і цвілі.

Догляд і обслуговування
1. Миття – за потреби помити намет мильною водою й ополоснути (якщо є можливість, то за допомогою шлангу). Потім ретельно висушити. 2. Плями від смоли (дуже важко видаляються) – після того, як намет висохне, зішкреби смолу, поклавши з внутрішнього боку кубик льоду, що зробить її крихкою та полегшить видалення. 3. Зберігання – після використання або миття складати намет можна тільки за умови повного його висихання. Це допоможе уникнути появи сторонніх запахів і цвілі.

Відгуки

4.52/5 126 - кількість відгуків
Кількість користувачів, що рекомендує цей продукт: 116
Опублікувати Відгук
Сортувати:
Festival tent
У використанні 2-8 тижнів
Bought tent for my teenage son to take to Reading. He said it was great. Just annoyed he didnt bring it back home with him!
Great Tent, although corner hook snapped!!
У використанні 1 тиждень або менше
Purchased this tent for my daughters to use in the garden. Quality is very good, with built in ground sheet. However, on first assembly, a corner hook on the top green sheet snapped...…..
Shame really, has dented our opinion of the tent.
Quechua arpenaz3 tent
У використанні 1 тиждень або менше
Easy to put up - well made - a bargain
Изненадващо добра за цента си
У використанні 2-8 тижнів
Изпробвана е на проливен дъжд. Капчица не пропусна даже!
много добра
У використанні 2-8 тижнів
много добра
Namiot
У використанні 3-6 місяців
Wygodny, szybki, lekki
Jest super!
У використанні 2-8 тижнів
Kupiłam i dobrze! Sprawdzony w wietrze, deszcz był. Nic nie przecieka, dużo miejsca, chociaż w 3 osoby może być trochę ciasno. Łatwy do rozłożenia. Nie zajmie to dużo czasu. Bardzo polecam :)
Polecam
У використанні 1 тиждень або менше
Super namiot, bardzo przestronny w środku. Szybko się rozkłada i składa. Jedynie brakuje mi 2 kieszonki w środku i podwójnego zamka od sypialni.
Super
У використанні 2-8 тижнів
Bardzo dobry produkt, szybko i bezproblemowo się rozkłada.
polecam
У використанні 2-8 тижнів
Namiot prosto się rozkłada jak i składa. Filmik instruktażowy ze strony www wystarczył. Bez zastrzeżeń .
Фільтри