Дитяча футболка з УФ-захистом для водних видів спорту - Синя

8330834

OLAIAN

для захисту від сонця під час занять серфінгом та бодібордингом. Для початківців. Вода вище 22°C. Захист від подразнення до 1 год.
Дитяча сонцезахисна футболка з коротким рукавом для захисту від УФ-випромінювання навіть у воді, зменшує подразнення при контакті з дошкою. Вільний крій забезпечує легкість надягання.
Таблиця розмірів

Купити
     В магазині

Всі магазини

Переваги
Захист від подразненняЗапобігає контакту з дошкою. Заняття до 1 години.
СтійкістьПетля для фіксації низу футболки до шортів.
Сонцезахисні властивостіТканина з UPF 50+. Захист від сонця навіть при намок. Фільтрує не менше 95% УФ.
Простота у доглядіСітчаста тканина не затримує пісок.
Гарантія2 Роки(-ів)
Технічна інформація

1
Як обрати сонцезахисну футболку (Частина 1)
Всі наші сонцезахисні футболки мають індекс захисту UPF 50+, тобто забезпечують максимальний рівень захисту від сонця. Обирати модель слід відповідно до потрібної довжини рукава і особливостей використання. До одягу для серфінгу висуваються найжорсткіші вимоги, тому під час створення цієї колекції ми орієнтувалися саме на цей вид спорту. Вибір футболки для серфінгу залежить від тривалості занять: 1 година, 2 години або 3 години.
2
Як обрати сонцезахисну футболку (Частина 2: Тривалість занять)
1 година: Нерегулярні заняття. Доступні моделі вільного крою (фокус на легкості надягання та зручності у сухому вигляді) або приталеного крою (фокус на зручності, коли футболка намокла). Петля дозволяє прикріпити футболку до шортів для фіксації. 2 години: Регулярні заняття. Зручно, навіть коли футболка мокра, завдяки безшовним вставкам під рукавами та затяжці для кращої фіксації. 3 години: Інтенсивні заняття. Додатковий захист від холоду дозволяє довше залишатися у воді.
3
Захист від сонця навіть при намоканні.
Тканина цієї сонцезахисної футболки OLAIAN відфільтровує не менше 98% UVB-випромінювання і 95% UVA-випромінювання (UPF 50+). Це гарантує ефективний захист від сонця. Продукт зберігає свої властивості у мокрому та сухому вигляді, може використовуватися під час занять морськими та водними видами спорту. УФ-випромінювання фільтрується завдяки щільності текстильних волокон. Цей захист не знижується з плином часу, навіть після прання.
4
Що означає показник UPF 50+?
UPF – це індекс захисту від сонця (коефіцієнт захисту від ультрафіолету), визначений у всьому світі. Він визначає рівень захисту тканини, а точніше – частку ультрафіолетових променів, які вона пропускає. Щоб відповідати вимогам стандартів, тканина повинна блокувати не менше 95% УФ-променів. Коефіцієнт UPF 50+ означає, що тканина відфільтровує не менше 95% випромінювання UVB і 98% випромінювання UVA.
5
Тканина зменшує подразнення
Сонцезахисна футболка зменшує натирання від дошки для серфінгу чи бодібордингу. Вільний крій полегшує надягання і забезпечує зручність футболки у сухому вигляді. Обирай моделі приталеного крою 100 або 500, вони зручні, навіть, коли вологі, і їх можна вдягати під гідрокостюм. Доведено: подразнення не виникають під час занять тривалістю до 1 год. Якщо ти плануєш провести на хвилях більше 1 години, модель 500 буде оптимальним вибором завдяки безшовним вставкам під рукавами.
6
Система фіксації
Ця сонцезахисна футболка обладнана петлею спереду, яка служить для приєднання до шнурка шортів для фіксації футболки під час серфінгу. Цей виріб рекомендується для занять тривалістю до 1 години. Для триваліших занять рекомендуємо використовувати модель UV500, яку оснащено затяжкою на стегнах для надійнішої фіксації. Відсутність фіксації футболки може стати причиною подразнення шкіри живота.
7
Швидке висихання
Поліестерна тканина характеризується швидким висиханням. Додаткова гідрофобна обробка запобігає поглинанню води, що зменшує вірогідність ознобу у вітряну погоду. Ця обробка також прискорює висихання. Гідрофобна обробка поступово втрачатиме свої властивості після 5-6 сеансів машинного прання. Щоб збільшити його термін служби, слід полоскати виріб у чистій воді, а не прати з пральним порошком.
8
Захист від холоду та вітру
Мінімальна температура води, рекомендована для використання цієї футболки з УФ-захистом, становить 22°C. Це значення може коливатися залежно температури повітря. У виробництві моделей з термозахистом (заняття тривалістю більше 2-х годин) використовується фліс, неопрен або обидва цих матеріали. При швидкості вітру понад 15 км/год може відчуватися дискомфорт: у такому випадку рекомендуємо обирати моделі з неопрену.
9
Футболка з УФ-захистом для водних видів спорту
Наші сонцезахисні футболки розроблено для задоволення потреб найвибагливіших серферів. Завдяки дизайну, вони придатні для інших водних видів спорту, як-от плавання, кайтсерфінг, віндсерфінг, вейкбординг, водні лижі, морські прогулянки та сапсерфінг.
10
Захищай малюків від сонця!
Дитяча шкіра дуже чутлива до сонячного проміння, адже захисні системи організму формуються тільки після 3 років. При однаковій інтенсивності сонячного випромінювання наслідки для організму дитини в 2-3 рази серйозніші, ніж для дорослого. Тому ефективний захист для дітей має дуже важливе значення.
11
Захист від сонця
Хоча ця футболка забезпечує захист від сонця, слід враховувати такі явища, як відбиття світла (від води, піску тощо), спека, час доби тощо.Наявність футболки не виключає потреби інших заходів безпеки: необхідно носити сонцезахисні окуляри, вдягати капелюх або кепку, регулярно застосовувати відповідний крем з УФ-захистом, регулярно поповнювати запас рідини в організмі тощо.
12
Рекомендації з захисту від УФ-випромінювання
https://www.TRIBORD.tm.fr/conseils/la-protection-solaire-en-surf-a_32367
13
Що таке бренд OLAIAN?
Продукти для серфінгу Tribord нещодавно стали продуктами бренду OLAIAN. Це новий бренд Decathlon, який присвячений серфінгу, бодібордингу та скімбордингу. Маркування на всіх продуктах для серфінгу буде згодом замінено. Саме тому логотип на твоєму продукті може відрізнятися від того, що зображено на картинці.
Склад і рекомендації
Склад
Основний матеріал : 100.0% Поліестер (PES)

Тестування
Наші інженери проводять лабораторні випробування всіх сонцезахисних виробів. Товари відповідають вимогам чинного стандарту: ЕN 13758-2. Матеріали тестуються до запуску виробництва. Вимірювальне обладнання в наших лабораторіях використовується для доповнення тестів, проведених сторонніми лабораторіями. Продукція проходить випробування у сухому та вологому вигляді, а також в умовах реальної експлуатації (з розтягуванням, яке має місце під час використання).

Випробування
Продукт розроблено та випробувано нашими командами в м. Андай, Франція. Тканина, використана у цьому виробі, пройшла лабораторні випробування для забезпечення найвищої якості та максимальної міцності.

Догляд і обслуговування
Промивати прісною водою після кожного використання. Не сушити на сонці.

Відгуки

4.58/5 233 - кількість відгуків
Кількість користувачів, що рекомендує цей продукт: 225
Опублікувати Відгук
Сортувати:
Just right
У використанні 1 тиждень або менше
Just right
Good for water
У використанні 1 тиждень або менше
Good for holidays light weight top for swimming
Swim top t shirt
У використанні 2-8 тижнів
Excellent value
У використанні 3-6 місяців
These cannot be faulted for beach/sea use for little ones.
Okay, not the warmest but just about right for the summer holidays at an incredible price.
Excellent value
У використанні 3-6 місяців
These cannot be faulted for beach/sea use for little ones.
Okay, not the warmest but just about right for the summer holidays at an incredible price.
No show
У використанні 1 тиждень або менше
Can't review as I didn't recieve it! Ordered, and then the next day......told it was not available
Water T-Shirt
У використанні 2-8 тижнів
Great price, great quality, quick delivery.
Simple but effective
У використанні Більше 1 року
Great item, we've had these a couple of years and they last well
Happy so far
У використанні 2-8 тижнів
Bought for son. Nice bright colour and soft fabric, it is a snug fit so maybe size up a little. Not had a lot of use yet but stitching all seems robust and very happy with it.
Tshirt
У використанні 1 тиждень або менше
Good quality and size is accurate
Фільтри