Прямий системний шланг для компенсаторів плавучості

8334359

SUBEA

Для дайверів, які бажають замінити прямий системний шланг.
Гнучкий і зносостійкий прямий системний шланг, що пристосовується до першого ступеню регуляторів та компенсаторів плавучості.

Зараз цей товар відсутній.

Купити
     В магазині

Всі магазини

Переваги
МіцністьГнучкий і зносостійкий прямий системний шланг. Довжина: 76 см.
МодульністьПристосовується до перших етапів регуляторів та компенсаторів плавучості.
Захист від ударівПоставляється з двома рукавами для захисту з'єднання.
Гарантія2 Роки(-ів)
Технічна інформація

1
Технічні характеристики
Довжина: 76 см. Перший етап з'єднання: з'єднання шляхом вкручення однієї деталі з уніфікованою дрібною різьбою 3/8 в іншу. Затягнути гайковим ключем 13-14. Пряма система: з'єднання QD-типу, коли одна деталь охоплює іншу (швидке роз'єднання). Зовнішнє покриття: гума.
2
Поради щодо збирання
Не затягувати надто сильно перший ступінь. Сильне затягування на цьому етапі може нашкодити, оскільки зазвичай деталі зроблені з хромованої латуні (м'який сплав). О-подібне кільце на шлангу забезпечує герметичність. Щоб подовжити термін служби герметичних з'єднань, змащуй їх силіконовим мастилом.
3
Зношування та заміна шлангів
Постійне підвищення тиску в регуляторі та поломки послаблюють шланг. Такий зазвичай невидимий тип зношування впливає на роботу регулятора. У найгіршому випадку шланг просто зламається, ймовірніше в точці обтиску. Регулярно перевіряй і замінюй тріснуті шланги. Замінюй шланги щонайменше кожні 5 років.
4
Технічне обслуговування регуляторів
SUBEA-TRIBORD радить обслуговувати регулятор кожні два роки та проводити візуальний огляд щонайменше один раз на рік. Обидві перевірки повинні проводитись у сертифікованій майстерні SUBEA-TRIBORD. Окрім того, технічне обслуговування рекомендується проводити після особливо інтенсивного сезону (понад 100 занурень) або після тривалого зберігання.
5
Догляд за регуляторами
Забороняється використовувати розчинні засоби або продукти на основі вуглеводів для самостійного очищення або змащення регулятора. Не використовувати аерозольні балончики, оскільки диспергатор газу може пошкодити пластик.
6
Гарантії на продукцію
Продукція SUBEA-TRIBORD має дворічну гарантію (залежно від правових положень у кожній країні), що діє з моменту продажу і протягом двох років (залежно від правових законних умов у кожній країні) з моменту виявлення несправності у разі правової гарантії на приховані несправності. Наша продукція призначена для спорту задля задоволення, а не для професійного використання. Гарантія не покриває пошкодження, спричинені навантаженням, неправильним використанням або аномальним зношуванням.
7
Що таке бренд SUBEA?
Tribord Diving, який тепер має назву SUBEA, – бренд Decathlon, присвячений підводному спорту (снорклінг, дайвінг, підводне полювання і фрідайвінг). Поступово маркування на нашій продукції для дайвінгу буде замінено. Додаткову інформацію див. на:www.subea.com
Склад і рекомендації
Склад
Велокамера : 100.0% Синтетичний каучук

Тестування
Усі регулятори SUBEA розроблені на основі результатів випробувань на зручність і практичність (статичний, динамічний та біомеханічний аналіз), що проводились спеціалістом і незалежним консультантом DAN Europe. *DAN Europe (Divers Alert Network Europe) – міжнародна неприбуткова медична та науково-дослідна організація, що займається безпекою і здоров'ям дайверів.

Випробування
Наш технічний партнер Planet Ocean (5-зірковий дайвінг-центр ПАДІ) розташований у Центрі водних видів спорту Decathlon в Андай, Франція.Центр використовує обладнання SUBEA протягом усього року. Команда інструкторів бере активну участь у розробці продукції для дайвінгу SUBEA: починаючи з етапу розробки разом із командою SUBEA (менеджер з випуску продукції, дизайнери та інженери) і закінчуючи етапом, на якому дайвери центру (від початківців до інструкторів) тестують вироби протягом усього року.

Умови зберігання
Спорядження для дайвінгу потрібно зберігати подалі від джерел озону. Зберігати у сухому місці подалі від тепла та прямих сонячних променів.

Догляд і обслуговування
Стійкий до впливів солі. Перед тим як відправити на тривале зберігання, ополоснути чистою водою.

Відгуки

4.5/5 4 - кількість відгуків
Кількість користувачів, що рекомендує цей продукт: 3
Опублікувати Відгук
Сортувати:
Parfait
У використанні 2-8 тижнів
Conforme à mon besoin
Fait le job
У використанні 1 тиждень або менше
Fait le job. Rien à dire. Un renfort serait un plus.
Bon produit
У використанні 3-6 місяців
Packaging simple et suffisant.
Trop long
У використанні 7-12 місяців
Ce flexible de direct system est beaucoup trop long et pas le choix d'en trouver un plus court...
  • 1
Фільтри