Черевики

ЧЕРЕВИКИ ТА НАПІВЧОБОТИ ДЛЯ ВЕРХОВОЇ ЇЗДИ

Черевики для верхової їзди є дуже практичними і високо цінуються вершниками! Одягаючи їх, ти можеш відправитися в клуб, щоб почистити коня, а додавши до них краги, можна відразу сісти верхи на коня або поні – це ж дуже зручно! Для тих, хто любить, щоб щиколотки були добре зафіксовані, чудово підійдуть черевики на шнурках. Перед тим як купити черевики для верхової їзди, слід звернути увагу на ряд критеріїв.

ЧЕРЕВИКИ ДЛЯ ЩОДЕННИХ ТРЕНУВАНЬ

Ти щодня займаєшся верховою їздою? Експерти бренду Fouganza продумали все до найдрібніших деталей, щоб забезпечити тобі максимальний комфорт і підтримку з нашою лінійкою чобіт для верхової їзди. Ми виробляємо чоботи з якісних матеріалів, дотримуючись технології, і забезпечуємо найкраще співвідношення ціни та якості

ЧЕРЕВИКИ ДЛЯ МАНЕЖУ АБО ЗАНЯТЬ НА ПРИРОДІ

Ти займаєшся верховою їздою в кінному манежі або під відкритим небом? Ми пропонуємо витончені та елегантні моделі черевик для манежу, а також для занять на свіжому повітрі. Для кінних походів і тренувань на болотистому ґрунті підійдуть міцні моделі з рифленою підошвою. Для виїздки або занять у відкритому манежі краще вибрати черевики зі шкіри або штучних матеріалів, форма яких забезпечує точність рухів.

ЧЕРЕВИКИ ДЛЯ ВЕРХОВОЇ ЇЗДИ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД РІВНЯ ПІДГОТОВКИ

Робиш перші кроки в кінному спорті? Ми розробили для тебе універсальні та легкі в догляді моделі черевиків для верхової їзди за доступною ціною. Наші черевики для верхової їзди відповідають всім вимогам досвідчених вершників і професіоналів: комфортні та міцні, вони стануть прекрасним доповненням для занять будь-яким видом кінного спорту.

ЧЕРЕВИКИ З ЕЛАСТИЧНИМИ ВСТАВКАМИ АБО НА ШНУРКАХ

Шнурки або еластичні вставки? Які черевики для верхової їзди вибрати? Черевики з еластичними вставками дуже практичні і їх максимально легко взувати. Однак вершники, які надають перевагу моделям з високим рівнем фіксації, обирають черевики на шнурках, які також називаються напівчоботами.

ЧЕРЕВИКИ НА БУДЬ-ЯКИЙ СМАК: КОРИЧНЕВА АБО ЧОРНА ШКІРА

Для участі в змаганнях або для виїздки ти можеш вибрати колір черевик, який буде поєднуватися з іншим твоїм спорядженням. Наші моделі черевиків зі шкіри представлені в чорному та коричневому кольорах. Стилісти все продумали до дрібниць. Для більшого ефекту підбери до них відповідні краги з нашого асортименту і доповни це все шоломом в тій самій кольоровій гамі.

ЯКІ ЧЕРЕВИКИ ДЛЯ ВЕРХОВОЇ ЇЗДИ ВИБРАТИ ВЗИМКУ?

Взимку руки і ноги вершників найбільш чутливі до холоду. Тому, щоб заняття верховою їздою приносили тобі задоволення навіть взимку, ми розробили лінійку теплих черевиків. Зимові шкіряні черевики для дорослих і дітей на шнурках або з еластичними вставками ти можеш знайти на сайті DECATHLON.ua або в магазинах Decathlon.

Фільтри

+2 More
Sort Filter
Filter Фільтрувати Filter