Сховати фільтри
Фільтри 0
Сортувати:
Фільтри 0

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ДОГЛЯДУ

Це загальні рекомендації з догляду наших товарів. Деякі рекомендації можуть відрізнятись залежно від додаткових компонентів у складі виробу. Тому перед пранням або доглядом обовʼязково ознайомтесь зі складом та інструкціями, які вказані в документах, що супроводжують товар, на ярлику, або пакованні товару.

Одяг з поліестеру 

Одяг з вовни

Одяг з бавовни

Дощовики, верхні штани

Для покращення та відновлення водонепроникних властивостей рекомендуємо прати водовідштовхувальний одяг зі спеціальним миючим засобом (Артикул: 8609820) та після прання обробляти водовідштовхувальним спреєм (Артикул: 8640816).

Водовідштовхувальні куртки, штани, софтшел

Одяг на блискавці рекомендуємо прати застібнутим. Для покращення та відновлення водонепроникних властивостей рекомендуємо прати водовідштовхувальний одяг зі спеціальним миючим засобом (Aртикул: 8609820) та після прання обробляти водовідштовхувальним спреєм (Aртикул: 8640816).

Вироби з пуховим наповнювачем

Одяг на блискавці рекомендуємо прати застібнутим. Щоб запобігти збиванню наповнювача, разом із виробом покладіть в пральну машину і сушарку 2-3 тенісних м'ячі. При пранні рекомендуємо використовувати спеціальний засіб для пухового наповнювача (Артикул: 8609821). 

Хоч вироби з пуховим наповнювачем можна сушити в сушарці, найкращий спосіб сушки для них — в розправленому або підвішеному стані. Виріб потрібно розмістити якнайдалі від джерела тепла і періодично струшувати для розправлення пуху. 

Вироби з синтетичним наповнювачем

Одяг на блискавці рекомендуємо прати застібнутим. Виріб з синтетичним наповнювачем не можна викручувати. Щоб запобігти збиванню наповнювача, разом із виробом покладіть в пральну машину і сушарку 2-3 тенісних м'ячі.

Хоч вироби з синтетичним наповнювачем можна сушити в сушарці, найкращий спосіб сушки для них — в розправленому або підвішеному стані якнайдалі від джерела тепла. 

Сонцезахисний одяг, купальники

Правильне прання сонцезахисних виробів не впливає на їхні сонцезахисні властивості. Сонцезахисні вироби та купальники для відкритих водойм не слід використовувати та прати в воді з високим вмістом хлору. 

Намети, тенти

Полотно намета не слід прати. У разі забруднення можна його протерти вологою або сухою ганчіркою. Зберігати намет потрібно сухим, у сухому місці та у оригінальному чохлі. Для покращення та відновлення водонепроникних властивостей рекомендуємо періодично (залежно від інтенсивності використання) обробляти намет водовідштовхувальним спреєм (Артикул: 8640816).

SUP-дошки, байдарки, каяки

Після використання виробу потрібно його помити чистою водою та висушити. Зберігати в здутому, сухому та розібраному вигляді в захищеному від сонця місці та в оригінальному чохлі. 

Взуття з синтетичних матеріалів

Під час сезонного зберігання взуття має бути чистим. Для покращення та відновлення водонепроникних властивостей рекомендуємо після кожного прання обробляти водонепроникне взуття водовідштовхувальним спреєм (Aртикул: 8640816).

Взуття зі шкіри

Під час сезонного зберігання взуття має бути чистим. Бруд зі шкіряного взуття краще видаляти спеціальною щіткою (Артикул: 8551990). Також ми рекомендуємо використовувати водонепроникний віск, який живить шкіру. Він запобігає висиханню та розтріскуванню, а також відновлює вологостійкість і захищає від появи плям (Артикул: 8677747). 

Для покращення та відновлення водонепроникних властивостей рекомендуємо після кожного догляду обробляти водонепроникне взуття водовідштовхувальним спреєм (Артикул: 8640816).

Бігові доріжки

Регулярне обслуговування бігової доріжки має важливе значення для забезпечення її оптимальної продуктивності та тривалого терміну служби. Після кожних 200 кілометрів використання потрібно виконувати наступні дії:

 1. Змастіть бігову пластину мастильною речовиною (Артикул: 8326425). Змащування бігової доріжки подовжує термін її служби та забезпечує більш плавні рухи.

 2. Від'єднайте кабель живлення та відкрийте кришку двигуна, щоб обережно пропилососити всередині.

 3. Перевірте та належним чином затягніть усі зовнішні частини бігової доріжки.

Очищайте бігову доріжку вологою ганчіркою після кожного використання. Зберігайте вертикально або горизонтально в сухому, захищеному від пилу місці.

Велосипеди

Регулярне обслуговування велосипеда має важливе значення тривалого терміну служби. Професійне ТО слід проводити раз на рік або після кожних 5000 км. Поточне ТО слід проводити до та після кожної велосипедної поїздки. Поточна перевірка може включати такі етапи:

Чистка велосипеда:

 • Щоб правильно почистити велосипед, використовуйте засіб для чищення велосипедів, губку та щітку (Артикул набору для чистки: 8640957).

 • Перед використанням мийних засобів помийте велосипед водою зі шлангу. 

 • Губкою і щіткою нанесіть мийний засіб. Дайте засобу подіяти перш ніж його змивати.

 • Змийте мийний засіб зі шлангу, але це варто робити на певній відстані, щоб не пошкодити механічні частини.

 • Витріть велосипед насухо чистою та м’якою ганчіркою.

Чистка та змащування трансмісії:

 • Нанесіть знежирювач на ланцюг щіткою або пристроєм для очищення ланцюга (Артикул: 8384766).

 • Залиште засіб на кілька секунд.

 • Змийте бруд з ланцюга водою, поки його залишки та чорні сліди не зникнуть. 

 • Витріть насухо ганчіркою.

 • Змастіть ланцюг спеціальним мастилом.

Змащування трансмісії:

 • Нанесіть мастило (Артикул: 8299115) на внутрішню частину ланцюга, яка безпосередньо контактує із зубчиками ланок ланцюга та роликами перемикача. Зовні ланцюг змащувати не потрібно. Інакше це призведе до непотрібного накопичення пилу. 

Тенісні столи

Тенісні столи можна зберігати в зібраному або розібраному вигляді. Столи для гри надворі можна зберігати на вулиці або у приміщенні, а столи для гри у приміщенні — лише у приміщенні. 

Самокати

Ми рекомендуємо перевіряти ваш самокат до та після кожної поїздки, щоб переконатися, що на ньому немає люфтів, тріщин або гострих країв. Пам’ятайте, що колеса та підшипники є деталями, які з часом зношуються, тому також обов’язково перевіряйте та замінюйте їх за потреби.

Часте використання гальм призводить до зносу заднього колеса: покришка може втратити круглу форму та сплющитися в деяких місцях. Щоб уникнути передчасного зноcу, за можливості гальмуйте ногою або ж натискайте на гальма так, щоб зменшувати швидкість поступово.

Уникайте їзди по воді та ґрунту. Їзда по воді швидше зношує підшипники коліс. Також на цих поверхнях можлива втрата зчеплення, а тому зростає ризик падіння. Рекомендуємо кататися по сухому асфальтованому покриттю та уникати калюж, піску та бруду, наскільки це можливо. 

Зберігання самоката в чистоті – це дуже простий і ефективний спосіб продовжити термін його служби. Просто протирайте ганчіркою підшипники та інші деталі, які піддаються впливу бруду, наприклад, колеса, кермо і деку. Цей простий метод запобігатиме накопиченню пилу та проблемам, які він може спричинити.