Сховати фільтри
Фільтри 0
Сортувати:
Фільтри 0
QUECHUA В УКРАЇНІ

Купуйте офіційну продукцію Quechua в Інтернет-магазині Декатлон Україна

Декатлон Україна - офіційний рітейлер і імпортер продукції торгової марки Quechua в Україні. В Інетрнет-магазині Декатлон ти можеш придбати оригінальні товари Quechua за цінами від виробника з доставкою у будь-яку точку країни.

ПРО ГЛОБАЛЬНИЙ ЦЕНТР РОЗРОБОК QUECHUA

Глобальний центр розробок Quechua розташований біля підніжжя гори Монблан (20 км від Шамоні). Таке розташування дає можливість об’єднати команди фахівців (розробників, менеджерів продукту, інженерів тощо) і любителів спорту на відкритому повітрі з усього світу! Це потрібно, щоб створювати інноваційні продукти, що задовольняють потреби найвимогливіших користувачів.

ЕКОДИЗАЙН

Як дизайнери й водночас прихильники туризму, Quechua прагне максимально обмежити вплив на навколишнє середовище, щоб не нашкодити природі, завдяки якій ми маємо можливість займатися улюбленим спортом. Центр спроектовано з урахуванням принципів екодизайну, за що отримали нагороду Стандарт високої якості навколишнього середовища: Інтеграція з ландшафтом. Запускаючи проект, ми щиро прагнули вберегти довкілля і не нашкодити йому. Тому ми «сховали» наш центр у ландшафті місцевості, щоб не псувати вид на гори. До того ж, частина нашої парковки знаходиться під землею, щоб ніщо не заважало милуватися долиною з гір. На ділянці було висаджено 550 дерев і 10000 кущів.

ЗБІР ДОЩОВОЇ ВОДИ

Резервуар для збору дощової води дозволяє нам задовольнити 100% власних потреб у воді для пральних машин та вбиралень! (Ми використовуємо ці машини для прання рушників з роздягальні, а також для тестування прототипів на їх зносостійкість під час прання).

ОПТИМІЗАЦІЯ ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ

Використання сонячних панелей на даху робить нас найбільшим виробником електроенергії в регіоні! Щоб запобігти будь-яким втратам енергії, наша «зелена» будівля герметична, а скління виконано з двокамерних склопакетів. Освітлення – багатоступеневе і регулюється автоматично залежно від рівня природного освітлення, що дозволяє споживати якомога менше електроенергії. Крім того, будівля орієнтована на схід і південний захід відповідно до руху Сонця, що дозволяє нам отримувати максимальну кількість природного тепла та зменшити потребу в опаленні в зимовий час. Водночас, розташування вікон дозволяє уникнути перегрівання влітку,а отже надмірного використання кондиціонерів.

МИ ОБИРАЄМО НАЙЗЕЛЕНІШІ МАТЕРІАЛИ

Матеріали, які ми використовуємо, також відповідають суворим технічним вимогам. Підлогові покриття укладено без розчинників, що містяться в клеях. Основні використані матеріали – дерево і необроблений бетон. Ми також ретельно підбирали мийні засоби для безпечного прибиранняприміщень.

ОПТИМІЗАЦІЯ ВІДХОДІВ

Офісні приміщення, кафетерії, склади та логістичні зони обладнано сміттєвими баками і компостерами.

ЕКОЛОГІЧНИЙ ТРАНСПОРТ

Багато наших співробітників використовує екологічні види транспорту, і ми постійно заохочуємо їх користуватися карпулінгом, їздити на велосипедах... Дехто навіть приїжджає на роботу верхи – у нас є спеціальний загін для коней! На парковці для персоналу є пункти підзарядки електромобілів, а велосипеди та електровелосипеди можна безкоштовно взяти напрокат.

СПРАВЖНЄ МІСЦЕ ТВОРІННЯ

Зустрічі з нашими користувачами надихають нас на інновації. Наш центр має всю необхідну інфраструктуру, щоб наші дизайнери могли розробляти продукти і покращувати їх щодня: майстерня для створення прототипів, зона зворотного зв'язку з клієнтами, відкрите планування офісу.