Сховати фільтри
Фільтри 0
Сортувати:
Фільтри 0
Quechua

Товари бренду Quechua

Історія бренду Quechua

Quechua – це бренд компанії Decathlon, заснований у 1997 році, який виробляє товари для туризму, піших прогулянок (хайкінгу) та кемпінгу. Мета Quechua – створювати та виробляти надійне, інноваційне та максимально зручне спорядження для активного відпочинку.

Quechua народився біля підніжжя гори Монблан в альпійській частині Франції, всього за 20 км від відомого містечка Шамоні. Команда засновників із дев'яти осіб перетворила квартиру одного з учасників на офіс, і змогла втілити свої сміливі ідеї в реальних продуктах менш ніж за рік. Вже навесні 1998 року перші товари для туристів з'явилися у всіх магазинах Decathlon.

Назва бренду Кечуа (або Кешуа) походить від назви народу кечуа, що проживає в Перу – в самому серці Анд, і служить чудовим прикладом інтеграції та адаптації в гірському середовищі. Кечуанці історично мешкають на високогір'ї, шанобливо ставляться до довкілля та живуть у повній гармонії з горами.

Спосіб життя народу кечуа тісно перегукується з філософією бренду Quechua, розвиток якого постійно підживлюють і мотивують любов та прив'язаність до гір і природи, як команди розробників спорядження, так і його споживачів.

Удосконалення наших продуктів залежить від наших користувачів, до відгуків яких ми завжди дослухаємось. Зокрема, ми цікавимося їхнім досвідом у тестуванні наших товарів. З огляду на це ми розробляємо інноваційне спорядження, яке допомагає нам дотримуватися нашого пріоритету: задоволення очікувань та бажань клієнтів.

Найлегший в установці намет

У 2005 році народився один із наших найвідоміших та інноваційних продуктів на сьогоднішній день: намет Quechua 2 Seconds. Туристи-початківці і любителі кемпінгу здебільшого мають труднощі з установкою намету. Людям потрібна була легша в установці альтернатива, пошук якої і спонукав наших інженерів створити намет, який розкладається сам собою, абсолютно без зусиль. Наш намет оригінальної конструкції завдяки системі миттєвого розкладання зробив справжню революцію в кемпінгу, забезпечивши легкість і комфорт у будь-якій поїздці.

10-річна гарантія на рюкзаки Quechua

Рюкзак – наш постійний супутник у подорожах планетою Земля. І щоб кожен і кожна з вас могли насолоджуватися пригодами протягом багатьох років з одним і тим самим рюкзаком, на всі наші рюкзаки надається 10-річна гарантія. Так-так, навіть на найпростіший рюкзак у нашій лінійці, який уже встиг стати світовим бестселером – компактний міський Quechua Arpenaz на 10 л. Легкий, міцний та за дуже доступною ціною, цей рюкзак готовий стати твоїм супутником на кожен день!

Перед початком серійного виробництва всі наші товари проходять польові випробування, які проводять інженери з продукту, а також лабораторні випробування, успішне проходження яких і гарантує довговічність продукту.

Еко-дизайн

Як розробники та прихильники туризму одночасно, ми хочемо максимально обмежити негативний вплив на довкілля. Тому ми активно використовуємо підхід еко-дизайну, який допомагає зменшити вплив товарів на навколишнє середовище без шкоди для їхньої функціональності та якості. І цей принцип застосовується на всіх етапах життєвого циклу наших продуктів: від вибору матеріалу та місць виробництва до утилізації.

Наша головна мета: зробити походи та відпочинок в кемпінгах доступними для всіх, незалежно від рівня підготовки та місцезнаходження. Одяг, взуття та спорядження, що випускається під маркою Quechua, буде корисним у горах і на берегах річок, у лісі та приморських кемпінгах. Ми допоможемо тобі досягти гармонії із природою!

Товари Quechua в Україні

Декатлон Україна – офіційний ритейлер та імпортер продукції торгової марки Quechua в Україні. У магазинах Декатлон завжди можна знайти оригінальні товари Quechua за цінами від виробника з доставкою в будь-яку точку країни.