Сховати фільтри
Фільтри 0
Сортувати :
Фільтри 0
Гарантія та 
повернення товарів

Гарантія

Якість продуктів Decathlon дозволяє нам надавати гарантію  від 2 років на весь асортимент. На багато товарів діє гарантія до 10 років, а на деякі - навіть довічна. Дізнатися, скільки становить гарантія на певний товар, можна на сторінці продукту.

Зберігайте, будь ласка, розрахунковий документ, який підтверджує здійснення покупки товару.


Questions

Повернення товарів можливе протягом 365 днів після покупки.  Як повернути або обміняти товари:

Відправлення Новою Поштою

1. Заповніть “Акт-Заяву на повернення”, який Ви отримали  із замовленням. Його також можна завантажити на сайті у розділі "Обмін та повернення товарів". 

- Як знайти свій номер рахунку IBAN

  • IBAN (International Bank Account Number) — міжнародний номер банківського рахунку, застосування якого стало обов’язковим в Україні з 13 січня 2020 року.

2. Відправте нам товар «Новою Поштою»
Отримувач - ТОВ «Декатлон Україна»
Телефон отримувача: +38 099 353 9640
Адреса: м.Київ, вул.Берковецька 6
Вартість доставки оплачується відправником. Якщо доставлений товар не відповідає заявленим вимогам або має недоліки, зворотню доставку оплачує Decathlon.
3. Протягом 4-х робочих днів з моменту отримання товару ми зробимо обмін за наявності небхідного товару або повернемо гроші, якщо оплату замовлення було здійснено за допомогою Portmone.
Якщо ви оплачували замовлення кур'єру або у відділеніі  Нової Пошти, то ми повернемо гроші на розрахунковий рахунок протягом 14 робочих днів.

Повернення та обмін товарів, придбаних в фізичних магазинах Decathlon, стане можливим після завершення карантину.