Сховати фільтри
Фільтри 0
Сортувати:
Фільтри 0

Гарантія та повернення товарів

Гарантія

Якість продуктів Decathlon дозволяє нам надавати гарантію  від 2 років на весь асортимент. На багато товарів діє гарантія до 10 років, а на деякі - навіть довічна. Дізнатися, скільки становить гарантія на певний товар, можна на сторінці продукту.

Будь ласка, зберігайте розрахунковий документ, що підтверджує здійснення оплати товару. Якщо ви є учасником (-цею) програми лояльності "Мій Декатлон", ви можете повернути або обміняти товар без чека, за умови, що такий товар зареєстрований у вашому профілі.

Повернення товарів можливе протягом 365 днів після покупки.

Як повернути або обміняти товари:

Відправлення Новою Поштою

1. Заповніть "Акт-Заяву на повернення", який Ви отримали  із замовленням. Його також можна завантажити на сайті у розділі "Обмін та повернення товарів". 

- Як знайти свій номер рахунку IBAN

  • IBAN (International Bank Account Number) — міжнародний номер банківського рахунку, застосування якого стало обов’язковим в Україні з 13 січня 2020 року.

2. Відправте нам товар «Новою Поштою»

Отримувач - ТОВ «Декатлон Україна»

Телефон отримувача: +38 099 353 9640

Адреса: вказана на звороті акту-заяви на повернення, або у чеку.

Вартість доставки оплачується відправником. Якщо доставлений товар не відповідає заявленим вимогам або має недоліки, зворотню доставку оплачує Decathlon.

3. Протягом 4-х робочих днів з моменту отримання товару ми зробимо обмін за наявності необхідного товару або повернемо гроші, якщо оплату замовлення було здійснено за допомогою Fondy.

Якщо ви оплачували замовлення кур'єру або у відділеніі  Нової Пошти, то ми повернемо гроші на розрахунковий рахунок протягом 14 робочих днів.

Товар, придбаний у фізичному магазині, можна повернути лише в фізичних магазинах.

Термін повернення становить 365 календарних днів з моменту отримання замовлення або покупки в магазині, якщо ви є учасником (-цею) програми лояльності "Мій Декатлон", і 14 днів у всіх інших випадках відповідно до законодавства України.