Сховати фільтри
Фільтри 0
Сортувати:
Фільтри 0

КАЛЕНЖІ В УКРАЇНІ

ВІДКРИЙ ДЛЯ СЕБЕ КАЛЕНЖІ

КаленжіНа висоті 2000 м на високогірному плато Західної Кенії знаходиться місто Ельдорет (провінція Рифт-Валлі), яке населяє плем’я Календжин. Чисельність племені складає 3 мільйони осіб. Це приблизно десять відсотків всього населення Кенії.

Бренд KALENJI ("Календжі") названий на честь цього племені.

Бігуни від народження

Біг був частиною життя племені Календжин протягом всієї їхньої історії. Колись це був спосіб виживання в суперництві з іншими племенами. 

Діти цього племені щодня пробігають по 15 км до школи і додому. Навіть не помічаючи цього, вони починають бігати майже одразу, як навчаються ходити.

Біг, який зараз вважається спортом, раніше був важливим етапом в житті юнаків: щоб хлопчику отримати статус “чоловіка”, йому необхідно було спіймати антилопу.

Оригінальний підхід до навчання

Меньше тренувань, більше періодів відпочинку, але більше варіацій в темпі. Бігуни Календжин бігають відповідно до внутрішніх відчуттів і в гармонії з природою. Їхні тренування не є занадто виснажливими. Вони рідко бігають по трасі, але завжди в групі й з посмішкою на обличчі.

Біжи заради задоволення разом з KALENJI

Біг – найприродніший вид спорту, адже ніхто не вчить нас в дитинстві, як правильно бігати. Це вміння закладене в нас рівні інстинктів. Однак, біг часто сприймається доволі важким і травматичним досвідом для нашого організму.

Але біг ніколи не повинен приносити страждання! Важливо знайти свій власний ритм, продиктований тілом, а не розумом, ритм, в якому ти відчуваєш себе в гармонії з собою.

Ми, бренд з бігу KALENJI, хочемо просувати і розвивати саме такий стиль бігу, і саме з таким новим підходом ми прагнемо заохочувати все більше людей ним займатися.

Наша мета – робити задоволення від бігу доступним для всіх, пробуджувати і розвивати бажання займатися цим видом спорту.

Кожен бігун має свої особливості залежно від типу пронації і стилю бігу. Продукція KALENJI призначена для того, щоб допомогти бігунам всіх рівнів перейти до вільного стилю бігу і запропонувати новий спосіб бігати: із задоволенням і заради задоволення.

Приєднуйся до "останнього вільного племені", яке біжить заради задоволення, без страждань, де відчуття мають більше значення, ніж результати, де бігуни вибирають власні шляхи і не стримують себе. Де ті, хто біжать, дозволяють своєму тілу й духу здійматися над землею, де вони відчувають свободу.

Знайди свій ритм і насолоджуйся бігом.