Сховати фільтри
Фільтри 0
Сортувати:
Фільтри 0

DOMYOS В УКРАЇНІ

Зустрічай бренд Decathlon товарів для фітнесу, йоги та пілатесу: Domyos

У нас в DOMYOS є зрозуміла мета та чітка місія: зробити фітнес доступнішим для тебе в довгостроковій перспективі. 

Перебуваючи поруч з нашими користувачами та користувачками кожен день і прислухаючись до них, ми розробляємо і виробляємо продумані та інноваційні продукти для всіх – від новачків до профі, з оптимальним співвідношенням якості та ціни. 

Ми запрошуємо тебе відкрити двері DOMYOS і увійти в світ розробки й технологій нашої продукції: інноваційні товари, з функціональним дизайном, адаптованим і сміливим.

Історія створення бренду

У 1998 році компанія Decathlon усвідомила необхідність створення спеціальної лінійки одягу і спорядження, призначеної для досягнення цілей, пов'язаних зі здоров'ям і хорошим самопочуттям. Саме тоді народився наш фітнес-бренд Domyos, створений для розвитку тіла та душі. "Domyos" означає "шлях серця і м'язів", "до" – це шлях, а "міос" – це серце і м'язи.

Domyos пропонує технічне, доступне обладнання для шанувальників фітнесу незалежно від рівня навичок. Ми розробляємо екіпіровку для будь-якого типу статури, а наші фахівці розуміють всі тонкощі занять фітнесом.

Ми ставимо наших користувачів і користувачок в центр розробки наших товарів. Наші команди розробників, інженерів і дизайнерів живуть і дихають фітнесом так само, як і ти. Ми вивчаємо різні види фітнесу, щоб знайти рішення, які задовольнять всі потреби спортсменів і спортсменок. 

  • Йоги-експерти досліджують сучасні тенденції в йозі та створюють колекції з урахуванням потреб йогів, зберігаючи первинні цінності практики йоги. 
  • Наші фахівці з кардіо визначають, що потрібно, щоб зробити тренування більш приємними та результативними. 
  • Майстри пілатесу ретельно вивчають методи пілатесу, орієнтуючись в майбутніх лінійках на технічні потреби та оптимізуючи продукцію для більшої ефективності. 

Наші напрямки

Кардіо-фітнес

Будь-які види кардіо, як-от, наприклад, кікбоксинг або зумба. Легка вага і тренування з опором є невід'ємною частиною кардіо-фітнесу для досягнення максимальних результатів.

Бодибілдинг / крос-тренінг

Силові і функціональні тренування – це ще один наш напрямок: чи то жим лежачи, чи то підняття ваги для нарощування м'язової маси. TRX-тренінг – популярний вид фітнесу в наші дні для тих, хто шукає додатковий поштовх.

Познайомся з нашими революційними упорами для віджимань, з ергономічними ручками для вправ на розвиток м'язів кора, черевного преса, косих м'язів і віджимань.

Єдиноборство

У єдиноборствах неможливо обійтися без аперкотів, джебів і ударів. Бокс, карате та бойові мистецтва відомі своєю механікою самооборони, але вони також служать відмінними формами тренування і розвитку техніки.

Танці

Ми любимо танці, тому що це вільний, експресивний вид спорту. Можливо, ти танцюєш джаз, рухаєшся під хіп-хоп, кружляєш в бальній залі або вправляєшся в па-де-буре... Танець – це популярний напрямок, яким ми захоплюємося.

Йога

Ця давня практика, що зародилася в Індії, сьогодні приймає безліч різноманітних форм. Ми створюємо одяг і аксесуари для початківців і досвідчених йогів, для акро-йоги, бікрам-йоги та інших стилів.

Йога – один з найбільш гнучких видів спорту з погляду мобільності та доступності, що потребує лише зручного одягу, килимка та деяких навичок. 

Візьми килимок з собою завдяки нашому зручному чохлу. Для більш динамічних видів йоги або навіть пілатесу, вибирай наші шкарпетки з нековзним покриттям!

Пілатес

Команда пілатесу приділяє особливу увагу реабілітації тіла, відображаючи оригінальну форму та ідеологію Джозефа Пілатеса, пов'язану з фізіотерапією та лікуванням травм.

Спробуй заняття пілатесом в місцевій студії або вдома за допомогою відео, використовуючи килимок і гімнастичний м'яч для пілатесу для різних вправ.