Сховати фільтри
Фільтри 0
Сортувати:
Фільтри 0

Футбольний бренд KIPSTA в Україні

Топ продажів Kipsta

4199 грн
Ціна 2299 грн
-1900 грн

Футбольні ворота SG 500,...

349 грн
Ціна 189 грн
-160 грн

Футбольний м'яч F100,...

349 грн
Ціна 259 грн
-90 грн

Термофутболка з довгими...

759 грн
Ціна 269 грн
-490 грн

Футбольні бутси Agility 100...

Ціна 0 грн

Рюкзак Essential 17 л

1599 грн
Ціна 699 грн
-900 грн

Футбольні бутси Agility 900...

749 грн
Ціна 359 грн
-390 грн

Футболка TRX для футболу,...

649 грн
Ціна 319 грн
-330 грн

Футболка воротарська F100...

Декатлон Україна - офіційній представник KIPSTA в Україні. В інтернет магазині Декатлон ти можеш придбати оригінальні товари KIPSTA з доставкою у будь яку точку України. 

Футбол це не просто гра, це стиль життя, де правила диктуєш ти сам.

Тут ти знайдеш все для занять футболом від новачка до профі. Відкрий для себе наші товари та обирай якість за розумною ціною від KIPSTA by Decathlon!

Бренд Kipsta був створений в 1998 році і його назва є поєднанням двох французьких слів, пов’язаних із командними видами спорту. "Kip" взято з французького слова "équipe" – команда, тоді як "sta" – з французького слова "stade", що означає стадіон.

Бренд втілює в собі принципи командних видів спорту, згідно з якими сила команди є більшою, ніж сила окремих частин. Це знаходить своє відображення в місії бренду, спрямованої на створення продукції найвищої якості у всьому асортименті. Крім застосування колективних знань та досвіду, бренд також співпрацює з професійними спортсменами і командами, які виступають в ролі технічних партнерів, щоб гарантувати, що продукція відповідає найвищим стандартам.

Бренд також пропонує продукти, орієнтовані на унікальну природу командних видів спорту, через клуб Kipsta. Дизайнерські комплекти, обладнання, тренувальний одяг та клубний одяг для футбольних клубів – все це дозволяє аматорським спортивним клубам виглядати, як професійна команда, і відчувати себе відповідно.

Одна з ключових цінностей бренду – зробити командні види спорту максимально доступними для найбільшої кількості людей. Це полягає в тому, щоб ціни на продукти початкового рівня були якомога нижчими, а ціна тренувального обладнання не була перешкодою для заняття улюбленим видом спорту.

Асортимент Kipsta пропонує спортивні товари власного виробництва від новачка до профі за доступними цінами. В ньому представлене футбольне екіпірування для дітей від чотирьох років до футболістів професійних футбольних клубів.

KIPSTA розробляє повний асортимент товарів для футболу. Серед продуктів KIPSTA можна знайти як товари для гри у футбол з друзями або сім`єю у дворі, так і для футбольних шкіл та команд, а також все необхідне спорядження для професійних футболістів та футбольних клубів.

В Україні KIPSTA вже співпрацює з футбольними федераціями, академіями, клубами та школами.

ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС В INSTAGRAM!

ДІЗНАВАЙСЯ ПЕРШИМ (-ОЮ) ПРО ЗНИЖКИ, АКЦІЇ, НОВІ НАДХОДЖЕННЯ ТА ЗАХОДИ!