Бриджі

БРИДЖІ ДЛЯ ВЕРХОВОЇ ЇЗДИ

Бриджі – основний елемент екіпіровки кожного вершника, а їх придбання – питання не тільки стилю. Крій і обробка бриджів адаптовані до кінного спорту для зменшення стирання в місцях контакту з сідлом і конем під час руху.

ЧОЛОВІЧІ, ЖІНОЧІ ТА ДИТЯЧІ БРИДЖІ

Щоб зробити спорт доступним для кожного, фахівці Decathlon створили бренд Fouganza і розробили широкий асортимент бриджів для верхової їзди. У нашому інтернет-магазині ти знайдеш саме те, що тобі потрібно: для дітей і дорослих, як для початківців, так і для досвідчених спортсменів.

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ БРИДЖІ ДЛЯ ВЕРХОВОЇ ЇЗДИ?

Для того, щоб правильно підібрати бриджі для верхової їзди, необхідно врахувати такі критерії, як рівень навичок і погодні умови. Ми пропонуємо бриджі для кінного спорту, розраховані для будь-якої пори року і рівня підготовки. У нашому асортименті представлені бриджі за доступними цінами для спортсменів-початківців, дітей, які так швидко ростуть, прихильників кінного спорту, а також бриджі з чудовими технічними характеристиками для просунутих вершників і справжніх профі.

БРИДЖІ ДЛЯ РІЗНИХ ПОГОДНИХ УМОВ

Оскільки заняття верховою їздою проходять на свіжому повітрі, потрібно бути готовим до будь-яких погодних умов. Ми пропонуємо тобі легкі та вентильовані літні бриджі для верхової їзди, а також утеплені зимові й водонепроникні бриджі для тренувань в будь-яку пору року.

БРИДЖІ ДЛЯ ВЕРХОВОЇ ЇЗДИ ДЛЯ СПОРТСМЕНІВ УСІХ РІВНІВ

Якщо ти аматор або вершник-початківець, технічні бриджі з нашого асортименту стануть ідеальним рішенням для тебе завдяки оптимальному співвідношенню ціни та якості. Якщо ж ти просунутий вершник, зверни увагу на бриджі, які поєднують в собі технічні матеріали і оздоблення, і забезпечать тобі комфорт та максимальний контакт з конем.

ВАЖЛИВІСТЬ СВОБОДИ РУХІВ, ЗНОСОСТІЙКОСТІ І ЗЧЕПЛЕННЯ ПРИ ВИБОРІ БРИДЖІВ

Хочеш придбати хороші бриджі для верхової їзди? Слід вибирати бриджі, які будуть служити тобі довгий час, забезпечувати повну свободу рухів завдяки технічним матеріалам і продуманому крою. А моделі з леями з синтетичної замші, нубуку або силікону забезпечать хороше зчеплення.

ПОПУЛЯРНІ ЯСКРАВО-СИНІ ТА БІЛІ БРИДЖІ ДЛЯ ВЕРХОВОЇ ЇЗДИ

Бриджі для верхової їзди вже стали незмінною класикою під час змагань з кінного спорту. А якщо ти хочеш виглядати стильно, зверни увагу на бриджі яскраво-синього кольору.

БРИДЖІ ДЛЯ КОЖНОГО

Незалежно від регулярності твоїх тренувань, на нашому сайті ти можеш знайти та купити бриджі для верхової їзди, які підійдуть саме тобі. І, звичайно ж, ми пропонуємо бриджі як для жінок і чоловіків, так і для дітей.

Фільтри

+2 More
Sort Filter
Filter Фільтрувати Filter