Шкарпетки трекінгові

Шкарпетки для туризму для максимального комфорту

Ми визначаємо якість шкарпеток по тривалості походу та типу місцевості. На значних перепадах висоти й на крутих схилах камінчики потрапляють у взуття. У такі моменти ти повною мірою відчуваєш переваги туристичних шкарпеток. У чому їх головний плюс? Неперевершений рівень комфорту. Цим ми зобов'язані делікатному поєднанню поліаміду й еластану. У той час як волокна поліаміду зменшують області тертя, еластан, завдяки здатності розтягуватися, щільно облягає стопи, навіть якщо вони набрякають від навантаження. Що ще можна сказати про наші шкарпетки для походів? Вони мають вставку з вентильованого трикотажу під підошвою, що аж ніяк не буде зайвим.

Трекінгові шкарпетки адаптуються і захищають твої ноги

Шкарпетки для походів і трекінгу повинні відповідати твоєму екіпіруванню. Залежно від висоти халяви туристичних черевиків, ми пропонуємо тобі шкарпетки, які доходять до литок або закінчуються на рівні щиколотки. Вибір і товщина цього аксесуара залежить також від сезону та температури навколишнього середовища. Крім цього, важливим критерієм при виборі шкарпеток є здатність пом'якшувати удари, особливо в області пальців. Якість походу значною мірою залежить від правильного вибору шкарпеток. Ніколи не забувай про це, вирушаючи в похід, як по рівній місцевості, так і по крутих схилах. Пухирці, натерті неправильно підібраними шкарпетками або шкарпетками низької якості, можуть перетворити твій похід в справжні муки. Комфортні та повітропроникні шкарпетки для гірських походів, що забезпечують захист ніг, ідеально справляються зі своєю функцією. На нашому сайті ти можеш підібрати й купити підхожі для тебе трекінгові шкарпетки і шкарпетки для туризму, попередньо ознайомившись з докладними описами.

Ідеальне поєднання взуття, шкарпеток і устілок

Для того, щоб отримувати задоволення від занять на відкритому повітрі і походів, не відчувати дискомфорт від взуття, а головне – отримати максимальне насолодження, є ідеальне рішення. Потрібно підібрати хороше туристичне взуття, відповідну пару шкарпеток і особливо устілки, що відповідають твоїм потребам. Це три основні компоненти для комфортних походів на далекі відстані.

Фільтри

+2 More
Sort Filter
Filter Фільтрувати Filter