Сховати фільтри
Фільтри 0
Сортувати:
Фільтри 0
Черевики жіночі SH520 водонепроникні
 • Черевики жіночі SH520 водонепроникні
 • Черевики жіночі SH520 водонепроникні
 • Снігоступи SH500 - Сірі
 • Черевики жіночі SH520 водонепроникні
 • Черевики жіночі SH520 водонепроникні
 • Черевики жіночі SH520 водонепроникні
 • Черевики жіночі SH520 водонепроникні
 • Черевики жіночі SH520 водонепроникні
Черевики жіночі SH520 водонепроникні
 • Черевики жіночі SH520 водонепроникні
 • Черевики жіночі SH520 водонепроникні
 • Снігоступи SH500 - Сірі
 • Черевики жіночі SH520 водонепроникні
 • Черевики жіночі SH520 водонепроникні
 • Черевики жіночі SH520 водонепроникні
 • Черевики жіночі SH520 водонепроникні
 • Черевики жіночі SH520 водонепроникні
Черевики жіночі SH520 водонепроникні
3799 грн
QUECHUA
8344574

Черевики жіночі SH520 водонепроникні

3799 грн
8344574
QUECHUA
Черевики жіночі SH520 водонепроникні
Колір :
розмір :

Наявність в магазинах

Ми розробили це тепле водонепроникне взуття для тих, хто любить займатися туризмом взимку. Забезпечує чудове зчеплення з будь-якою засніженою поверхнею.

Переваги

Збереження тепла

Комфортна температура використання у стані спокою: -4°C; під час руху: -16°C.

Водонепроникні властивості

Водонепроникна мембрана, що дихає, щоб твої ноги залишалися сухими.

Зчеплення

Зчеплення завдяки технології SNOWCONTACT: матеріали і протектор підошви.

Зчеплення

Зчеплення на снігу завдяки розміщенню та глибині шипів у 5 мм.

Фіксація

Черевики середньої висоти з гачечком на верхній частині верху для фіксації.

Опис продукту

Як можна бути впевненим, що ці черевики достатньо теплі для зимового туризму?

Ми обрали для цього взуття теплі та ізоляційні матеріали, що забезпечують надійний захист від снігу та холоду. Ми випробували їх у лабораторії та в польових умовах за участю користувачів. Ми перевірили, до якої температури вони залишаються комфортними, коли ти не рухаєшся та коли йдеш, оскільки вона сильно відрізняється: -4°C у статичному стані та -16°C в активному. Також ми взяли до уваги те, що жінки та чоловіки по-різному відчувають холод.

Яким чином ці черевики захищатимуть мене від погодних умов?

Ця модель має мембрану для забезпечення оптимального водовідштовхування. Мембрана – це дуже тоненький шар матеріалу (від 5 до 25 мікрометрів) на внутрішній стороні тканини, що запобігає потраплянню води та пропускає вологу. Окрім захисту від холоду, ця модель забезпечує відведення вологи і сухість ніг. Підошва захищає від холоду при контакті зі снігом.

Як можна бути впевненим, що ці черевики на 100% водонепроникні?

Ми переконалися, що ваше взуття водонепроникне, проводячи лабораторні тести, що імітують ходьбу у черевиках, наполовину зануреними у воду. Ми також провели випробування на зношування і старіння. Під час випробування на водонепроникність ми перевірили 3 рівні водонепроникності: 2000 згинань (відстань близько 4 км), 4000 згинань (відстань близько 8 км) і 8000 згинань (відстань близько 16 км). Ця модель черевиків пройшла випробування на 8000 згинань, що відповідає відстані у 16 км.

Повітропроникні черевики для оптимального температурного комфорту.

Температурний комфорт – це баланс між теплотою черевиків та їхньою здатністю давати можливість ногам дихати. Надто багато тепла або недостатня повітропроникність – і буде відбуватися накопичення вологи та може стати холодно. Ми розробили це взуття з урахуванням твоєї активності, регулярної та часом інтенсивної, з мембраною, роль якої полягає у запобіганні потраплянню води з одного боку, та відведенні вологи - з іншого.

Яка різниця між хватом та зчепленням?

Зчеплення взуття залежить від кількості і форми протекторів. Зчеплення залежить від матеріалів і візерунка протектора, який має аналогічний вигляд з автомобільними покришками. Він оптимізує пропульсію, не дає черевикам ковзати назад під час підйому та стабілізує взуття.
Зчеплення запобігає ковзанню черевика на гладкій поверхні або у складних умовах (дощ, сніг, лід), забезпечуючи зчеплення підошви.

Навіщо потрібна технологія SNOWCONTACT в підошві черевика?

Підошви SNOWCONTACT розроблено з використанням особливого компонента, мають шипи (глибиною 5 мм), які забезпечують максимальне зчеплення та відштовхування. Підошви SNOWCONTACT ефективніші на снігу, ніж звичайні підошви. Єдиний спосіб безпечно рухатися по льоду – додати на черевики протиковзкі накладки.

Чому важливо мати гарну фіксацію в черевиках для туризму?

Фіксація черевиків має важливе значення для твого комфорту під час ходьби. Справді, гарна фіксація не дає стопі ковзати в черевику та запобігає утворенню мозолів при ходьбі по нерівній поверхні (вгору або вниз). Менше втрат при передачі енергії на черевик і тому менше втоми. Це особливо важливо, коли ти у снігоступах.

Чи підходять ці черевики для ходьби на снігоступах?

Ми розробляли цю модель для зимового туризму на снігоступах або без них. Верх взуття (середньої висоти) в поєднанні з гетрами (зовнішні або вбудовані в штани) забезпечує хороший захист від потрапляння снігу. Водонепроникні і теплі, їх фіксація і жорсткість більше підходять для прогулянок з снігоступами.

Чи витримають мої черевики регулярне використання впродовж тривалого терміну?

Наші інженери проводять лабораторні випробування, щоб повністю гарантувати твоє задоволення від використання. Серед іншого ми перевіряємо: міцність люверсів і ремінців, міцність клеєних з'єднань, токсикологію, стійкість до УФ-випромінювання, стійкість до стирання підошви та компонентів верхньої частини, прискорене старіння.

Як обрати правильне взуття для зимового походу?

Для гарного спорядження взимку ми рекомендуємо дотримуватися таких принципів:
Тепло: підвищуй рівень захисту від холоду за допомогою теплих шкарпеток (в ідеалі з відповідним відсотком вовни). Повітропроникність: Обирай шкарпетки залежно від інтенсивності походу і носи повітропроникні моделі, щоб зменшити вологість.
Висота черевиків: підбирай висоту шкарпеток до висоти взуття і обирай високі шкарпетки, якщо тобі потрібен ефективніший захист.

Як зберегти технологічні властивості черевиків?

Водовідштовхувальна властивість тканини – це її здатність дозволяти воді стікати з поверхні. Таким чином, тканина не поглинає воду і тому залишається легкою, повітропроникною і теплою. Водовідштовхувальні властивості досягаються шляхом обробки зовнішньої поверхні тканини. Це покриття необхідно поновлювати протягом усього терміну служби виробу (рекомендується після кожного прання). Засоби (спрей та рідина), призначені спеціально для цього, продаються в наших магазинах.

Ідеальний комплект для туризму на снігоступах.

Ми створили це взуття як один із елементів ідеального комплекту одягу для походів у холодну погоду: Комплект SH500. В штанах, черевиках, кофті і зі снігоступами серії SH520 ти зможеш насолоджуватися своїми зимовими походами за будь-якої погоди. У будь-якому випадку, не потрібно чекати ідеальних умов або носити все в рюкзаку, тепер ти можеш подорожувати з ефективним спорядженням, що не обтяжує тебе!

Як працює гарантія на виріб?

На цей виріб надається 2-річна гарантія з дати, вказаної у товарному чеку. Продукт, на який розповсюджується гарантія, буде замінено безкоштовно. Гарантія розповсюджується на дефекти виробу, крім тих, що виникли внаслідок нормального зносу або неналежного використання.

Бал для порівняння впливу виробів на навколишнє середовище.

Вплив виробу на навколишнє середовище розраховується з огляду на весь його термін служби за різними показниками. Загальні бали від A до E надаються для того, щоб при порівнянні однотипних виробів було легше ідентифікувати найбільш екологічно чисті. Decathlon добровільно підтримує цей підхід. Детальніша інформація: http://sustainability.decathlon.com/