Сховати фільтри
Фільтри 0
Сортувати:
Фільтри 0
Чоботи жіночі SH500 X-WARM
 • Чоботи жіночі SH500 X-WARM
 • Чоботи жіночі SH500 X-WARM
 • Чоботи жіночі SH500 X-WARM
 • Чоботи жіночі SH500 X-WARM
 • Чоботи жіночі SH500 X-WARM
 • Чоботи жіночі SH500 X-WARM
 • Чоботи жіночі SH500 X-WARM
Чоботи жіночі SH500 X-WARM
 • Чоботи жіночі SH500 X-WARM
 • Чоботи жіночі SH500 X-WARM
 • Чоботи жіночі SH500 X-WARM
 • Чоботи жіночі SH500 X-WARM
 • Чоботи жіночі SH500 X-WARM
 • Чоботи жіночі SH500 X-WARM
 • Чоботи жіночі SH500 X-WARM
Чоботи жіночі SH500 X-WARM
2499 грн
1299 грн
-48%
Найнижча ціна за 30 днів до знижки була 2499 грн
QUECHUA
8556332

Чоботи жіночі SH500 X-WARM

2499 грн
1299 грн
-48%
Найнижча ціна за 30 днів до знижки була 2499 грн
8556332
QUECHUA
Чоботи жіночі SH500 X-WARM
Колір :
розмір :

Підібрати розмір

Мій розмір

Наявність в магазинах

Збираєшся провести наступну зимову відпустку в горах? Не забудь взяти з собою теплі, водонепроникні чоботи з підошвою SNOWCONTACT

Переваги

Збереження тепла

Комфортна температура у статичному стані: -13°C. в активному: -23°C.

Водонепроникні властивості

Водонепроникна і повітропроникна мембрана захищає ноги від промокання.

Зчеплення

Зчеплення завдяки технології SNOWCONTACT: особливий матеріал і рельєф підошви.

Зчеплення

Зчеплення на снігу завдяки розміщенню та глибині шипів 4 мм.

Опис продукту

Чи можу я бути впевненим (-ою), що мої чоботи досить теплі для зимових походів?

Ми обрали теплу підкладку для кращої термоізоляції, щоб забезпечити ефективний захист від холоду.

Ми випробували їх у лабораторії та в польових умовах за участі користувачів. Ми перевірили, до якої температури вони залишаються комфортними, коли ти не рухаєшся та коли йдеш, оскільки температура сильно відрізняється: -13°C у статичному стані та -23°C в активному. Також ми взяли до уваги те, що жінки та чоловіки по-різному відчувають холод.

Як черевики захищають від погодних умов?

Ці черевики розроблено з мембраною для гарантування водонепроникності та повітропроникності. Мембрана – це дуже тоненький компонент (від 5 до 25 мікрометрів) на внутрішній стороні тканини, що запобігає потраплянню води та випускає вологу.

Як можна бути впевненим (-ою), що чоботи на 100% водонепроникні?

Ми переконалися, що чоботи водонепроникні, провівши лабораторні випробування, які відтворюють ходьбу в черевиках, наполовину занурених у воду. Під час випробування на водонепроникність ми перевірили 3 рівні водонепроникності: 2,000 згинань (приблизно 4 км пішки), 4,000 згинань (приблизно 8 км пішки) і 8,000 згинань (приблизно 16 км пішки). Чоботи були випробувані на 4000 згинань, що відповідає відстані 4 км.

Що таке зчеплення з поверхнею?

Зчеплення з сипучою поверхнею залежить від кількості та форми виступів. Зчеплення з ковзною поверхнею залежить від матеріалів і візерунка протектора, який має аналогічний вигляд з автомобільними покришками. Зчеплення з сипучою поверхнею оптимізує рух, не дає чоботам ковзати назад під час підйому та робить взуття більш стійким.
Зчеплення з ковзною поверхнею запобігає ковзанню підошви на гладкій поверхні або у складних умовах (дощ, сніг, лід).

Який тип зчеплення забезпечують ці черевики?

Чоботи, що мають підошву SNOWCONTACT, розроблено для забезпечення зчеплення зі снігом під час занять зимовим туризмом. Розташування і висота шипів (5 мм) стратегічно обрана для оптимального зчеплення під час зимового туризму. Форма виступів, розроблена для ідеального зчеплення з шаром твердого снігу та витіснення надлишкової води, щоб не посковзнутись.

Як допомагає технологія SNOWCONTACT, що використовується у чоботах?

Підошви SNOWCONTACT виготовлено зі спеціального матеріалу та з візерунком шипів, які разом забезпечують найкраще зчеплення. Підошви SNOWCONTACT більш ефективні, ніж традиційні підошви для снігу. Щоб забезпечити оптимальний захист під час ходьби по льоду, на черевики потрібно надіти протиковзні накладки з шипами.

Чи витримають чоботи регулярне використання протягом тривалого часу?

Наші розробники проводять лабораторні випробування, щоб наші користувачі отримали максимум задоволення від використання нашого взуття. Наші перевірки включають в себе такі елементи: міцність люверсів та ремінців, міцність з'єднань, токсикологічні показники, стійкість до УФ-випромінювання, стійкість підошви й компонентів верху до стирання та прискореного старіння.

Як обрати правильне взуття для зимового походу?

Щоб правильно спорядитися взимку, ми рекомендуємо дотримуватися таких принципів: Збереження тепла: тепло, що забезпечується парою теплих шкарпеток (які в ідеалі містять відповідний відсоток вовни).
Повітропроникність: обери шкарпетки залежно від інтенсивності походу та переконайся, що вони дихають, щоб уникнути накопичення вологи.
Висота чобіт: адаптуй висоту шкарпеток до висоти верхньої частини взуття та надавай перевагу високим моделям, якщо тобі необхідний кращий захист.

Як зберегти технічні характеристики взуття?

Водовідштовхувальна властивість тканини – це її здатність примушувати воду збігати з поверхні. Не дає матеріалу поглинати воду, тому матеріал залишається теплим, легким і повітропроникним. Водовідштовхувальні властивості отримують шляхом обробки зовнішньої поверхні тканини. Це покриття необхідно поновлювати протягом усього терміну служби виробу (рекомендується після кожного прання). Засоби (спрей та рідина), призначені спеціально для цього, продаються в наших магазинах.

Як працює гарантія на виріб?

На цей виріб надається 2-річна гарантія з дати, вказаної у товарному чеку. Виріб, на який розповсюджується гарантія, буде замінено безкоштовно. Гарантія розповсюджується на дефекти виробу, крім тих, що виникли внаслідок нормального зносу або неналежного використання.

Бал для порівняння впливу виробів на навколишнє середовище

Вплив виробу на навколишнє середовище розраховується на основі всього його життєвого циклу за різними показниками. Загальні бали від A до E надаються для того, щоб при порівнянні однотипних виробів було легше ідентифікувати найбільш екологічно чисті. Decathlon активно сприяє поширенню цієї ініціативи. Шукай інформацію про наші зусилля щодо сталого розвитку: http://sustainability.decathlon.com/