Набір для заміни механізму складання самокатів Mid 3, Mid 5 і Town 3

8227745

OXELO

Залиш перший відгук
для заміни механізму складання у самокатах Oxelo Town 3 чи MID7.
Подаруй самокату нове життя! Ми рекомендуємо цей швидкозбірний набір, щоб дати нове життя твоєму самокату і продовжити термін його служби.

Купити
     В магазині

Всі магазини

Переваги
Гарантія2 Роки(-ів)
Технічна інформація

1
Склад набору
Краще замінити деталі, ніж самокат! Ми пропонуємо тобі цей набір для заміни механізму складання дитячого самоката, щоб можна було його підтримувати у належному стані й дати йому нове життя. Набір складається з осі, комплекту кріпильних гвинтів, центрального болту ресори, запірної пластини і пускового важеля.
2
Вага
Механізм складання вагою 93 г.
3
Потрібна допомога?
Хтось може бути не дуже вправним у монтажі своїми руками. Саме тому щоб перевірити чи відремонтувати твій або дитячий самокат, можна завітати у майстерню в магазині Decathlon.
4
Навчись робити це самостійно!
Наші відео-роз'яснення допоможуть тобі швидше зібрати цей набір.
5
Чи ти уже маєш свої інструменти?
Чому ти не можеш знайти в цьому наборі інструменти для складання самоката? З цієї ж причини, чому ми пропонуємо тобі запасні деталі: ми намагаємося застосовувати більш екологічний спосіб подовження строку експлуатації. Це частина наших обов'язків, тому в комплект не входить викрутка чи шестигранний ключ.
Склад і рекомендації
Догляд і обслуговування
Ми наполегливо рекомендуємо регулярно перевіряти стан самоката. Якщо необхідно, не вагайся принести його до майстерні у магазині Decathlon.
    Фільтри