Чоловічий водонепроникний дощовик Raincut для походів - Чорний

8300326

QUECHUA

для хайкера, якому потрібен додатковий захист від вітру й дощу на природі.
Водонепроникний дощовик для походів за доступною ціною! Легкий, компактний, водонепроникний і технічний дощовик, що дихає, забезпечує додатковий захист та складається у свою ж кишеню.

Зараз цей товар відсутній.

Купити
     В магазині

Всі магазини

Переваги
Водонепроникні властивостіВодонепроникне покриття (2000 мм). Основні шви герметизовані. Капюшон.
Легке транспортування1 кишеня на застібці. Складеним дощовик можна зберігати у правій кишені!
Дихальні властивостіГідрофільне покриття (RET=12) обмежує конденсацію в середині дощовика.
Простота у використанніСтяжки на талії, капюшоні. Спеціальна застібка для відкривання у рукавичках.
Гарантія2 Роки(-ів)
Технічна інформація

1
Водонепроникність дощовика
Дощовик тестувався 60 л води/кв.м/год протягом 1 год. Для цього були відтворені типові умови проливного дощу. Тканина цього дощовика має водовідштовхувальні властивості. Тканина є водовідштовхувальною, якщо вода ковзає по її поверхні, не просочуючись всередину. Це запобігає поглинанню тканиною води і дозволяє їй дихати і залишатися легкою. Цього досягнуто завдяки обробці зовнішньї поверхні спеціальним засобом. Також ми загерметизували основні шви, адже саме вони найбільш вразливі до дощу.
2
Як надовго зберегти водонепроникність дощовика
Щоб виріб довго зберігав свої водонепроникні властивості, необхідно відновлювати водовідштовхувальну дію тканини. Рекомендуємо робити це під час кожного 3 прання або після 10 використань у дощ. Після прання необхідно ретельно ополоснути виріб, а потім можна провести повторну активацію водовідштовхувальних властивостей у гарячій воді або за допомогою барабанної сушки чи фена, наприклад, що займе зовсім небагато часу. Усі наші поради стосовно догляду за виробом можна знайти в цьому описі.
3
Додатково рекомендована продукція
Використовуй з верхніми штанами Raincut over-trousers для захисту нижньої частини тіпа, і ти матимеш повний комплект для ефективного захисту від вітру та злив.
4
Водонепроникність в мм або за шкалою Шмербера
Ми випробовуємо тканину на стійкість до тиску води, вимірюючи у мм висоту водяного стовба, яку вона витримує (випробування проводиться згідно зі стандартом ISO 811). Чим стійкіша тканина до тиску, тим більша її водонепроникність. Таким чином, компонент з водонепроникністю 2000 мм стійкий до тиску 2000 мм води.
5
Повітропроникні властивості
Щоб перевірити, чи тканина дихає, ми вимірюємо коефіцієнт опору проникненню парів або RET (згідно зі стандартом ISO 11092). Чим нижчий коефіцієнт опору, тим краще виходить водяна пара, що виникла внаслідок фізичної активності, і тим краща властивість тканини дихати. Наприклад: RET < 9 = тканина надзвичайно дихає/ 9 < RET < 12 = тканина добре дихає / 12 < RET < 20 = тканина дихає/ RET > 20 = тканина майже або зовсім не дихає.
6
Показники екологічності
Вплив виробу на навколишнє середовище розраховується з огляду на весь термін його служби за різними показниками. Бали ABCDE надаються для того, щоб при порівнянні однотипних виробів (футболок, штанів і рюкзаків) було легше ідентифікувати найбільш екологічно чисті. Decathlon – активний прихильник цього процесу екологічно безпечного маркування. Додаткова інформація: http://sustainability.decathlon.com/
Склад і рекомендації
Склад
Основний матеріал : 100.0% Поліестер (PES)

Випробування
Усі наші моделі випробувані користувачами, що представляють наш цільовий ринок, в умовах, аналогічних тим, у яких їх будеш використовувати ти. Ми вважаємо, що випробування в польових умовах – єдиний спосіб розробки та постійного вдосконалення технічності та дизайну всіх продуктів QUECHUA.

Умови зберігання
Перед тим як скласти водонепроникний дощовик для зберігання, переконайся, що він абсолютно сухий.

Догляд і обслуговування
Прати при температурі 30°C. Використовувати рідкий засіб для прання. Не додавати пом'якшувач. Перед пранням застебнути усі види застібок. Відновити водовідштовхувальні властивості тканини можна спеціальним засобом, застосовуючи його при кожному пранні. Магазини Decathlon пропонують повний асортимент продукції, створеної спеціально для підтримання водовідштовхувальних властивостей тканин, що дихають. Ця продукція дає змогу підтримувати ефективність виробу протягом усього терміну його служби.

Відгуки

4.43/5 645 - кількість відгуків
Кількість користувачів, що рекомендує цей продукт: 600
Опублікувати Відгук
Сортувати:
Men's Waterproof Country Walking Rain jacket
У використанні 1 тиждень або менше
No black jackets available in the ladies section so I purchased a small in the mens section. This was roomy, kept the chill out, and folds to a small size within one of the pockets so I can carry it in my rucksack
.
У використанні 1 тиждень або менше
.
CHEAP OVERCOAT
У використанні 2-8 тижнів
GOOD AS A THROW OVER IN A SHOWER
Thinner that it looks
У використанні 1 тиждень або менше
Does the job
Awesome Jacket made from quality material
У використанні 2-8 тижнів
The jacket is light and made from quality material too.


It's saved me from getting soaked in the rain a number of times, I'd surely buy this product again.
Quechua
У використанні 2-8 тижнів
Great product for a small price
Senk you
У використанні 2-8 тижнів
Senk you
About right
У використанні 3-6 місяців
5 Stars Worth every penny Such a handy jacket and takes up no room. Lives in the glove box when not on .
waterproof
У використанні 2-8 тижнів
excellent quality and value for money, had to purchase men's size as my son who is 11 is very tall for his age.
Good value for money
У використанні 2-8 тижнів
It does what it promises, could just be more breathable.
Фільтри