Рюкзак для трекінгу Forclaz, 50 л – Сірий

8300838

QUECHUA

для туристів, які надають перевагу походам з рюкзаками маркованими маршрутами протягом кількох днів.
Простий, легкий і практичний рюкзак з кишенями та легким доступом до вмісту. Ідеальний для нерегулярних походів і подорожей.

Зараз цей товар відсутній.

Купити
     В магазині

Всі магазини

Переваги
Комфорт транспортуванняПінні ремені. Нагруд. ремінь. Регул. навантаження. Петлі для рук. Регул. спинка
Численні відділенняКишені: 3 зовні, 1 внутрішня, 1 на ремені. Петля для палки. Є доступ знизу.
МісткістьОб’єм 50 л Вага 1,7 кг Розміри: В 62 x Ш 32 x Г 24
Стійкість до стиранняГарантія 10 років Тривалий строк експлуатації завдяки посиленим тканині та швам.
Гарантія10 Роки(-ів)
Технічна інформація

1
Як краще спакувати рюкзак?
Спальник поклади на дно. Важке оснащення (намет, плитка, продукти харчування) розмісти ближче до спинки. Спакуй свій одяг між цими предметами. Покриття для підлоги закріпи під клапаном, а намет – під рюкзаком, якщо всередині не вистачило місця. Тримай дощовик та теплий светр під рукою. Розклади речі для щоденного використання (сонцезахисний крем, карту, окуляри тощо) по кишенях. Якщо є питна система, розмісти її у спеціальній кишені на спинці.
2
Як відрегулювати висоту рюкзака?
Встанови рюкзак на потрібну тобі висоту, а потім відрегулюй (див. «Як відрегулювати рюкзак»). Коли пояс знаходиться на рівні тазу, лямки мають бути на передній частині плечей, а ремінці регулювання навантаження (які іноді також можна регулювати по висоті) – під кутом близько 45° (вони не мають бути в горизонтальному або вертикальному положенні). Якщо спинка занадто коротка або довга, ще раз відрегулюй та приміряй. Повторюй, доки не отримаєш бажаного результату.
3
Як відрегулювати рюкзак?
Спочатку розпусти всі ремінці (лямки, поясний ремінь, ремінці регулювання навантаження). Надягни рюкзак. Якщо рюкзак місткістю 50 л або більше, правильно розташуй стегновий ремінь (він має бути на рівні тазу) та затягни його. Для менших рюкзаків цей ремінь має бути на талії. Затягни плечові ремені. А потім відрегулюй ремінці регулювання навантаження у разі потреби.
4
Показники впливу на навколишнє середовище
Decathlon добровільно інформує про вплив рюкзаків для трекінгу на навколишнє середовище, який розраховується з огляду на весь строк їх експлуатації. Ця робота є результатом експерименту, розпочатого в липні 2011 р. разом з Міністерством екології Франції. Рейтинг від A до E визначається лише на базі порівняння рюкзаків QUECHUA. Детальна інформація про цей проект і методи розрахунку за посиланням: http://www.oxylane.com/20/demarche-environnementale
5
Як вимірюється об’єм рюкзака?
Об’єм кожного рюкзака вимірюється стандартним способом: основне відділення та всі кишені наповнюються маленькими кульками. Потім кульки висипаються в градуйований контейнер, який показує відповідний об'єм у літрах з похибкою кілька відсотків. Зазначена вага є вагою експериментального зразка. Можливі незначні відхилення.
6
Гарантія 10 років
Гарантія поширюється на будь-які несправності рюкзака, окрім тих, що виникають внаслідок нормального зносу й неналежного використання. Спеціальна 10-річна гарантія надається лише за пред'явлення продукту та чеку. Якщо на продукт поширюється гарантія, він підлягає безплатному ремонту або обміну. Ця комерційна гарантія не виключає будь-які права, застосовні в країні здійснення покупки.
Характеристики
Тривалість походу2-7 днів

Об’єм50 л

ТехнологіїВідсутні

Захист від дощуНе входить до комплекту
Склад і рекомендації
Склад
Основний матеріал : 100.0% Поліестер (PES) Підкладка : 100.0% Поліестер (PES)

Тестування
Усі наші рюкзаки перевіряються в польових умовах користувачами, які представляють наш цільовий ринок, в умовах, в яких їх використовуватимеш ти. Зокрема, місії перевірок в польових умовах об'єднують наших розробників і людей, які не мають жодного стосунку до бренду QUECHUA, для тестування, вдосконалення та затвердження нашої продукції.

Випробування
Ми перевіряємо стійкість рюкзака до витирання, зносу, стійкість його кольору до ультрафіолету, стійкість до прання та його водовідштовхувальні властивості в лабораторії та в польових умовах. Окрім того, для перевірки якості виробу на манекені тестується знос навантаженого рюкзака з часом за допомогою імітації тисяч циклів швидкої ходьби. Елементи (тканини, пряжки, ремінці, піноматеріал, блискавки тощо) перевіряються окремо, що дозволяє нам надавати 10 років гарантії на ці рюкзаки.

Умови зберігання
Зберігати рюкзак у сухому місці.

Догляд і обслуговування
Для збереження властивостей тканин (зокрема, водонепроникності), машинне прання та сушка, хімчистка й використання відбілювача не рекомендовані. Не прасувати. Для ручної чистки рюкзака використовувати теплу мильну вода та щітку в разі потреби. Після декількох років використання рекомендовано відновити водовідштовхувальні властивості тканини за допомогою обробки відповідною речовиною.

Відгуки

4.52/5 313 - кількість відгуків
Кількість користувачів, що рекомендує цей продукт: 289
Опублікувати Відгук
Сортувати:
Perfect for anything
У використанні 3-6 місяців
Used this bag to go camping with, was perfect to hold all my gear and still had space! Love the fact you can adjust the back to fit you, as I am short haha.
Will be using this for when I go to New Zealand, so far can fit everything I am taking with.
Value for money
У використанні 2-8 тижнів
Good product. Nice and classy. But I don't understand the design concept, why there is a gap on one side of the bag..but anyways that doesn't affect the functionality.
Mouni ben
У використанні 2-8 тижнів
Lovely product very practical specially for school trips. I bought for my son he loved it .
back pac freedom!
У використанні 1 тиждень або менше
best feature is the back pac...bag zipper ....esp when packing and accessing inside.
50l backpack
У використанні 1 тиждень або менше
Brought for a trip to euro Disney,ideal for wife & 2kids to carry waterproofs as well as snacks for the day highly recommend this product
Отличный рюкзак для начинающих
У використанні Більше 1 року
На самом деле - великолепный рюкзак за свои деньги, особенно для начинающих, кто не хочет тратить много денег за снаряжение. Единственное - непонятно назначение сеточного кармана на передней стенке. И как было уже сказано в более ранних отзывах - боковые стяжки надо сделать длиннее. И чтобы можно было сбоку закрепить пенку (да, я знаю, что есть крепеж снизу), но и для страховки, если вдруг разойдется молния - чтобы можно было "внахлест" закрепить боковыми оттяжками переднюю часть и спокойно пройти остаток маршрута.
Отзыв на рюкзак
У використанні 3-6 місяців
Хороший рюкзак за свои деньги. Есть ряд недостатков:
̶д̶ы̶р̶ы̶ отверстия для питьевой системы такие, что можно руку засунуть, при полностью згруженном рюкзаке убрать что-то в клапан или достать из него почти нереально, самый большой недостаток - очень короткие боковые стяжки, закрепить коврик на рюкзаке без дополнительных ремней невозможно.
Бюджетно и годно
У використанні 2-8 тижнів
Опыт использования - 2 пеших ПВД (~50 и 30км), брал на смену старой версии Forclaz на 30л. Качество сборки вполне устраивает, нареканий нет, в эксплуатации удобен и практичен, спинка удобная (были опасения, у предыдущего рюкзака конструкция была потехнологичнее, примерно как здесь: https://www.decathlon.ru/rjukzak-mh500-40-l_e1-id_8382980.html).
Отличное приобретение!
У використанні 2-8 тижнів
Отзыв реальный! Я действительно фанат Декатлон! Меня этот магазин всегда вдохновляет!
По поводу рюкзака: пока ещё не получилось испытать его на все 100 , пока только привозили 20 кг огурцов от родителей)) но даже при этом чувствуется его продуманность и эргономичность! По поводу всех карманчиков и замочков почитайте на сайте или обратитесь к людям в магазине и тут я как раз хочу отметить конкретно Евгения из Декатлон Самара на московском шоссе! Он очень четко и действительно с заинтересованностью подсказал по интересующим темам!
Спасибо!
Отлично показал себя на большое расстояние
У використанні 2-8 тижнів
Рюкзак отлично показал себя на длительном переезде 4000 км, а также  переходе по горной, равниной и пересеченной местности. При необходимости можно пришить, добавить дополнительные крепления, лямки. Средняя нагрузка 12-16 кг. Существует два боковых кармана с кармашками-сетками на них, карман на крышке рюкзака, карман-сетка спереди. Рюкзак функционирует не только как рюкзак, но и как дорожная сумка (есть ручка). Спина вентилируется , большое количество регулирующихся крепежей под рост, нагрузку, центр тяжести. Правильно распределив вес, можно добиться максимально комфортной нагрузки, что снизит усталость и давление на позвоночник и суставы. В общем товаром довольны, соотношение цена-качество превыше всего.
Фільтри