Жіночий рюкзак для трекінгу з системою Easyfit, 60 л - Синій

8300844

QUECHUA


Система транспортування розташована біля спинки, призначена для кількаденного трекінгу з середнім навантаженням. Система EasyFit дозволяє регулювати рюкзак на ходу до потрібної посадки.

Купити
     В магазині

Всі магазини

Переваги
Комфорт транспортуванняАвторегулювання спинки. Транспортування зручне саме для жінок. Захист від дощу.
Численні відділенняКишені: 3 зовні, 1 всередині, 1 на поясі. Петлі для палиць. Доступ з дна.
МісткістьОб'єм: 60 літрів/ Вага: 1,8 кг/ Розміри наповненого рюкзака: В 69 x Ш 28 x Г 28.
Стійкість до стиранняГарантія: 10 років. Дуже міцний завдяки тканинам і посиленим швам.
Гарантія10 Роки(-ів)
Технічна інформація

1
Як спакувати рюкзак?
Спальний мішок поклади на дно. Важкі конструкції (намет, плитку для походу, їжу) розмісти під спинкою. Простір між ними заповни одягом. Покриття для підлоги можна покласти під клапан, а намет закріпи під рюкзаком, якщо всередині немає місця. Тримай дощовик і флісовий светр під рукою. У кишені поклади невеликі предмети, необхідні щодня (сонцезахисний крем, карту, окуляри тощо). Якщо ти носиш питну систему, помісти її у спеціальну кишеню вздовж рюкзака.
2
Система Easyfit
Ця запатентована система дозволить тобі одним рухом відрегулювати рюкзак, коли він на тобі, аби він відповідав формі твого тіла для максимального комфорту.
3
Як відрегулювати рюкзак з системою EasyFit?
Спершу послаб усі ремені (плечові ремені, ремінь в області стегон, ремені для регулювання навантаження). Надягни рюкзак. Розмісти ремінь на стегнах (він повинен покрити таз) і затягни. Потім потягни затяжки Easyfit. Ремінь замкнеться на плечах. А потім відрегулюй ремінці регулювання навантаження у разі потреби.
4
Випробування системи EasyFit на ефективність проводив наш відділ досліджень і розробок.
Проста система: Рюкзак із системою Easyfit у 2-3 рази швидше відрегулювати. Кількість разів повторного регулювання = 0 для рюкзака EasyFit. Ця система жодним чином не впливає на якість регулювання порівняно з рюкзаками з класичним регулюванням: Система EasyFit була оцінена як набагато зручніша – на 4% за критерієм Фрідмана – і забезпечує у 6 разів більше правильних регулювань рюкзака.
5
Вимірювання показників екологічності
DECATHLON та Quechua прийняли рішення щодо інформування про вплив рюкзаків для занять туризмом на навколишнє середовище за весь його термін служби. Ця ініціатива втілюється після експерименту, який розпочався у липні 2011 р. спільно з Міністерством екології Франції. Шляхом порівняння лише рюкзаків Quechua їм було присвоєно бали від А до Е. Деталі проекту та методи обчислення доступні на сайті: http://www.oxylane.com/20/demarche-environnementale
6
Як вимірюється об’єм рюкзака?
Об’єм кожного рюкзака вимірюється стандартизованим методом: ми заповнюємо основне відділення й усі кишені маленькими кульками. Тоді пересипаємо ці кульки у градуйований контейнер, щоб виміряти еквівалентний об'єм у літрах з точністю до кількох відсотків. Зазначена вага є вагою експериментального зразка. Можливі незначні відмінності.
7
10-річна гарантія служби
Бренд Strenfit, партнер Quechua з дослідження та випробування компонентів і конструкцій, провів випробування, що імітують старіння рюкзака. Насамперед тестувалися компоненти, шви та готовий виріб. У результаті випробувань Quechua та Strenfit можуть гарантувати, що рюкзаки прослужать 10 років з моменту купівлі, зазначеного на чеку.
8
10 років гарантії, умови
Гарантія покриває будь-які несправності сумки, окрім тих, що виникають унаслідок нормального зношування й неналежного використання. Спеціальна 10-річна гарантія надаватиметься лише за умови пред’явлення товару та чеку. Якщо виріб на гарантії, його відремонтують або замінять безкоштовно. Ця комерційна гарантія не впливає на будь-які передбачені законом гарантії, які застосовуються в країні купівлі.
9
Технічні випробування рюкзака.
Ми проводимо лабораторні випробування для перевірки: тканин, пряжок, ременів, піноматеріалу, застібок. Для тканини оцінюється, наприклад: стійкість до зношування, розриву, прання, стійкість кольору до ультрафіолетових променів, водонепроникність тощо. Фінальне випробування виробу передбачає імітацію його використання протягом кількох років для оцінки міцності конструкції: навантажений рюкзак одягається на манекен, який виконує тисячі циклів швидкої ходьби.
Склад і рекомендації
Склад
Основний матеріал : 100.0% Поліестер (PES) Підкладка : 100.0% Поліестер (PES) Зовнішній матеріал : 100.0% Поліамід

Випробування
Усі наші сумки перевіряються в польових умовах користувачами, які представляють наш цільовий ринок, в умовах, ідентичних їх звичайному використанню. Окрім того, наші місії з тестування об'єднують менеджера, що відповідає за випуск продукції, та людей, які не мають жодного стосунку до бренду QUECHUA, для випробування, вдосконалення та затвердження виробів.

Умови зберігання
Зберігати рюкзак у сухому місці.

Відгуки

4.14/5 35 - кількість відгуків
Кількість користувачів, що рекомендує цей продукт: 27
Опублікувати Відгук
Сортувати:
Is it possible to make it theft proof?
У використанні 1 тиждень або менше
I just bought this model but I would like some help as how to make it theft proof. As it is, both while walking and while it's being handled by luggage handlers at the airport, it's very easy to open it and help yourself to whatever is inside. Any suggestions please?
Вещь с проблемой..
У використанні Більше 2 років
Первый раз на рюкзак отзыв пишу, но этот мне крови много попортил. По качеству для похода он говорят не очень, обычный брезентовый мешок, без всяких конструкций, очень недорогой, говорят именно эти разваливаются быстро. Хотя мой за несколько лет как новый, а для похода я подороже взял.

С этим проблема, в том что там где-то вшили датчик. Он пищит на любой рамке и везде, в ашан с ним не зайти не выйти, около возкала или тц. любая рамка орать начинает и т.д. Притом обыскали мы его с ног до головы, каждый кармашек, и шов даже внутри и на лямках под лупой изучили. Вшили куда-то в недоступное место под ткань. Т.е. для магазина, конечно молодцы, рюкзак, к сожалению, не ворованный. В том в городе я с ним мучаюсь, в прямом смысле уже несколько лет. А фирму quechua, каждую неделю с любовью вспоминаю, никогда у неё рюкзаки не берите.
Response of the brand
Здравствуйте, Денис.
Нам очень жаль, что наш рюкзак разочаровал Вас с такой неожиданной стороны.
Чтобы решить Вашу проблему, Вы можете придти в любой удобный для Вас магазин Декатлон и попросить сотрудников, размагнитить Ваш рюкзак.
Надеемся, что будущие покупки в Декатлон будут Вас только радовать.
Спортивного Вам дня!

Валерия Малышева
Коммерческий менеджер направления Треккинг
Сейчас бы взяла другой
У використанні Більше 1 року
Брала рюкзак для своего первого похода, в памятке было указано - 60 литров. По опыту этого оказалось мало, спальник в компрессионном мешке занимает половину рюкзака. Регулировка спинки мне не подошла. Подтянула все ремни как надо, но, после дневного перехода, спина "отваливалась". Под одной из лямок жесткая спинка переломилась, и нагрузка сместилась на одно плечо. В комплекте идет чехол от дождя, но налезает он только на рюкзак. Я навешивала на сверху палатку, пенку и мелкое снаряжение и чехол стал бесполезен. Из плюсов большое количество карманов и креплений, можно навесить все, что угодно. Особенно порадовало отделение для обуви, т.к. в рюкзаке было не очень много места, запихивала в него и обувь и одежду.
Сейчас планирую покупать другой рюкзак, этот не устраивает
Response of the brand
Здравствуйте, Полина.
Спасибо, что нашли время оставить отзыв о рюкзаке Easyfit 60.
Вполне очевидно, что рюкзак не подходил для вашего маршрута и был маловат для всего необходимого снаряжения, в связи с чем и был перегружен.
Именно это в первую очередь влияет на дискомфорт в спине.
Нам очень жаль, что Вы испытали неприятные ощущения во время похода.
Мы постараемся улучшить наши советы по подбору снаряжения, чтобы в будущем всем было легче определиться с покупкой.

Спортивного Вам дня!


Валерия Малышева
Коммерческий менеджер направления Треккинг
Наикрутейший рюкзак
У використанні 1 тиждень або менше
Это мой первый рюкзак. Выбирала около часа, но всё-таки выбрала его и осталась очень довольна. Брала на недельный поход по горам Крыма. Внустри была одежда, вся остальная снаряга находилась на рюкзаке (палатка, спальник, самонадувающийся коврик и даже подушка, будылка, кружка) У рюкзака достаточно креплений, чтобы зафиксировать всё на нём. А если правильно распределить загрузку и отрегулировать ремни (что в данном рюкзаке очень просто делается), то отлично разгружаются плечи и можно идти и отдыхать :) В отделение для обуви поместилось 2 пары кроссовок. Единственное пожелание - еще бы пару карманов, но тогда рюкзак стал бы идеальным)))
Plecak
У використанні 1 тиждень або менше
Polecam
Wprowadzanie w błąd klienta
У використанні 1 тиждень або менше
Witam, chciałbym zaznaczyć dla osób chcących kupić/zamówić ten plecak niezgodność załączonych materiałów (zdjęć i filmu) z rzeczywistością. Plecak nie posiada przedstawionych trzech gumek do mocowania czekana/kijków (patrząc od frontu dwóch po stronie prawej i jednej po stornie lewej). W rzeczywistości gumki znajdują się tylko dwie po stronie prawej. Sytuacja tyczy się moim zdaniem wszystkich sklepów w Polsce (sprawdzałem telefonicznie sklepy w Warszawie, Krakowie i Sosnowcu). Sprawa tyczy się wszystkich plecaków z serii EasyFit dlatego umieszczam ten komentarz pod wszystkimi plecakami dla przestrogi potencjalnych klientów.
Plecak OK
У використанні 2-8 тижнів
Plecak jest OK, jest bardzo pojemny i nawet przy dużym obciążeniu nosi się komfortowo.
Mam jednak zastrzeżenia do pokrowca wodoszczelnego dołączonego do plecaka: nie da rady naciągnąć go na załadowany plecak. Już chyba lepiej, jakby go nie było, to od razu kupiłabym dobry, a nie męczyła się podczas wyjazdu.
super sac pour 15j de backpack
У використанні 2-8 тижнів
je rentre d un trip de 15jours où je changeais d auberge toutes les 2ou3 nuits, donc le sac je l ai bien utilisé et il a bien voyagé. pas de douleur dans le dos, une bonne tenue. et 60l c était suffisant à condition de ne pas ramener de souvenirs!!!!!
Sac à dos 60l
У використанні 7-12 місяців
Excellent produit, fonctionnel avec son ouverture ventrale qui évite de tout vider à chaque arrêt. Nombreuses poches permettant de ranger ses accessoires et large poche pour les chaussures en fond de sac.Les coutures semblent résistantes. Utilisé 3 semaines en itinérance en Inde.
Pratique et confortable.
У використанні Більше 2 років
Utilisé pour faire le GR 20 en 2016 en 12 jours. Il a un grand volume et pas mal de poches. Très pratique : la grande fermeture qui s'ouvre également depuis le bas et le système de serrage Easyfit.
Utilisé depuis pour les marches d'approche en falaise : il permet de ranger tout le matériel d'escalade (corde, dégaines, chaussons, baudrier...).
Фільтри