Дитячі верхні штани 100 для вітрильного спорту, водонепроникні - Темно-сині

8330356

TRIBORD

для юних прихильників вітрильного спорту для нерегулярних занять з батьками.
Легкі та простого дизайну. Ці дитячі верхні штани ідеально підійдуть для занять вітрильним спортом за дощової та вітряної погоди.
Таблиця розмірів

Купити
     В магазині

Всі магазини

Переваги
Водонепроникні властивості3 год/помірний дощ (2000мм після 5 актів прання). Проклеєні шви. Водонепроникні.
Дихальні властивостіМатеріал з покриттям (RET<12 за стандартом ISO 11092).
Вітронепроникні властивостіПокриття матеріалу захищає від холодного вітру.
Простота у використанніЕластичний пояс, ремінці-липучки на щиколотках.
Гарантія2 Роки(-ів)
Технічна інформація

1
Як саме ми гарантуємо водонепроникність (властивість перешкоджати прониканню води)?
З покриттям: водонепроникний матеріал на всій внутрішній поверхні тканини. Він перешкоджає прониканню води всередину, проте дозволяє легко випаровуватися водяній парі, що з'являється під час занять спортом. Таким чином, одяг лишається сухим.
2
Як ми проводимо випробування на водонепроникність?
Стійкість тканини піддають випробуванню водяним сповпом (стандарт ISO 811) або водяним тиском і виміряють її у мм водяного стовпа. Чим вищий є водяний тиск, при якому вода не проникає всередину, тим більш вона є водонепроникною. Таким чином, якщо водонепроникність компоненту становить 2000 мм, то тиск води складає 2000 мм. Потім ми перевіряємо весь продукт на водонепроникність симульованим дощем 100 л/год/м2 протягом 3 год.
3
Як ми гарантуємо властивість дихати?
З покриттям: водонепроникний матеріал на всій внутрішній поверхні тканини. Він перешкоджає прониканню води всередину, проте дозволяє легко випаровуватися водяній парі, що з'являється під час занять спортом. Таким чином, одяг лишається сухим.
4
Як ми випробовуємо властивість дихати?
Щоб з'ясувати, чи тканина достатньо дихає, ми вимірюємо її стійкість до випаровуванння, тобто проводимо RET тест на основі стандарту ISO 11092. Тканина дихає, якщо дозволяє легко випаровуватися водяній парі, що з'являється під час занять спортом.
5
Як ми гарантуємо властивість дихати? (здатність продукту відштовхувати воду з поверхні).
Чим швидше вода збігає з поверхні виробу, не просочуючись, тим краще її водовідштовхувальні властивості. Завдяки цьому, продукт не набухає від води і залишається легким. (Не плутати з водонепоникністю!) Ці водовідштовхувальні властивості з'являються завдяки обробці зовнішньої поверхні тканини.
6
Як повернути виробу водостійкість. Крок 1: Перед пранням
Застебни всі застібки-блискавки та клапани й зніми будь-які частини одягу, які не можна прати. Також не забудь послабити ремінці й еластичні частини та опорожнити кишені. Прати навиворіт.
7
Як повернути виробу водостійкість. Крок 2: Прання
Ти можеш прати виріб у режимі прання синтетики при температурі 30° або 40° С, використовуючи свій звичний пральний засіб. Не використовуй кондиціонер для тканин, який може пошкодити виріб, чи відбілювач. Коли кладеш виріб в пральну машину, не зминай його надто сильно, а також не перевантажуй машину. Дуже важливо: потрібно обирати інтенсивне полоскання або вмикати додаткове полоскання, щоб повністю видалити залишки прального засобу.
8
Як повернути виробу водостійкість. Крок 3: Сушіння
Сушіння є кінцевою фазою при поверненні виробу його водовідштовхувальних властивостей. Ми рекомендуємо сушити виріб в горизонтальному положенні й на відкритому повітрі. Увага: ніколи не сушити виріб безпосередньо на обігрівачі. Перш ніж вивернути вибір на лицьову сторону, поклади виріб в барабанну сушку на короткий цикл для синтетики, тобто на 10-15 хвилин. Увага! не пересушувати виріб.
9
Як повернути виробу водостійкість
Якщо після прання, інтенсивного полоскання та делікатної сушки в барабанній сушці, краплі води більше не стікають з поверхні виробу, ми рекомендуємо відновити водовідштовхувальні властивості твого виробу за допомогою водовідштовхувального спрею, який можна придбати в нашому магазині.
Характеристики
Сезон:Літо

Погодні умови:Мінлива погода

Частота:Нерегулярно
Склад і рекомендації
Склад
Основний матеріал : 100.0% Поліамід

Умови зберігання
Зберігати у сухому місці.

Відгуки

4.67/5 30 - кількість відгуків
Кількість користувачів, що рекомендує цей продукт: 29
Опублікувати Відгук
Сортувати:
Waterproof trousers.
У використанні 3-6 місяців
Kids water proof trousers
У використанні 2-8 тижнів
Great for the kids keepers them dry good buy
Штанишки к резиновым сапогам на осень
У використанні 2-8 тижнів
Хорошие штанишки на дождливую погоду, верхний материал похож на мембрану, внутри полностью прорезиненные до пояса. как дополнительный вариант при наличии простых ветровочных брюк. Только для прогулок на свежем воздухе и только вторым слоем (на колготки или нательное белье), в помещении будет неприятно. Четырехлетнему ребенку с ростом 109 взяли размер 5 лет, оказались большие, особенно в поясе. При росте 113 сидят уже нормально с подтяжками. Внизу широковаты, лучше выправлять поверх резиновых сапог и регулировать липучками. ВЕРХНИЕ БРЮКИ ДЛЯ ЗАНЯТИЙ ПАРУСНЫМ СПОРТОМ, название говорит само за себя.
Fajne
У використанні 3-6 місяців
Za tę cenę warto.
Polecam
У використанні 1 тиждень або менше
Ekonomiczne, proste spodnie. Materiał wodoodporny sprawia dobre wrażenie.
Idealne
У використанні 1 тиждень або менше
Idealne ciepłe i spełniające swoją funkcję
polecam
У використанні 2-8 тижнів
polecam
Spodnie przeciwdeszczowe
У використанні 2-8 тижнів
Spodnie świetnie sprawdzają się w czasie deszczu na żaglówce.Polecam
Super
У використанні 1 тиждень або менше
Kids like it
ok
У використанні 7-12 місяців
spełniają swoją rolę
Фільтри