Класичний низ купальника Nina - Чорний

8331564

OLAIAN

Для опанування азів серфінгу на малих хвилях. Підходить для сапсерфінгу та снорклінгу.
Ці жіночі плавки класичного крою ідеально підходять для всіх типів фігури. Еластичні краї забезпечують фіксацію у воді.
Таблиця розмірів

Купити
     В магазині

Всі магазини

Переваги
Щільне приляганняРозроблений для надійної фіксації на тілі в умовах малих (слабких) хвиль.
ФіксаціяПосилені еластичні краї для кращої фіксації та підтримки.
ПокривністьСередній рівень закритості. Класичні плавки зі стандартним вирізом стегна.
Швидкість висиханняСклад тканини на основі полімеру забезпечує швидке висихання.
Гарантія2 Роки(-ів)
Технічна інформація

1
Ти - серфер-початківець
Ти опановуєш серфінг або займаєшся ним кілька разів на рік, на канікулах або під час подорожей. Ти залишаєшся на тій глибині, де відчуваєш дно, і на невеликих або переривчастих хвилях. Займаєшся серфінгом для задоволення, яке отримуєш від перебування у воді. Під час занять доводиться часто падати. Ми розробили широкий асортимент купальних костюмів, які підійдуть для нерегулярних занять і пасуватимуть до твоєї статури.
2
Особливості статури
Для жінок, які не хочуть відкривати сідниці. Ці класичні плавки є ідеальним компромісом між жіночністю і достатнім рівнем відкритості. Досить закриті і комфортні, однак, мають стандартну висоту вирізу стегна, який візуально зробить твої ноги довшими. Підходять для всіх типів фігури, а отже і всім жінками, які не хочуть ховати своє тіло у суцільному купальнику. Еластичні краї забезпечують фіксацію у воді.
3
Утримується на тілі під час серфінгу: Випробування
Ми розробляємо купальники, які будуть триматися на тілі під час серфінгу. Щоб перевірити якість купальників, ми залучаємо до запротокольованого випробування 12 випадково обраних серфінгісток різної статури і проводимо випробування як у воді, так і в нашому розробницькому відділі в м. Андай (Франція). Ці тести дозволяють нам оцінити враження користувачів від моделей в умовах, наближених до реальних. Якщо результати тесту успішні, ми відправляємось випробовувати купальник у морі.
4
Розмір сухого і вологого купальника
У воді купальник розтягується, тому щоб він ідеально сидів, обери потрібний розмір, одягаючи його на сухе тіло. Тому ми рекомендуємо купувати купальник відповідного розміру. Купальник повинен щільно прилягати до тіла під час примірки: він повинен облягати фігуру. Еластан, який входить до складу тканини наших купальників, стає м'яким і розтягується у воді.
5
Бал для порівняння впливу виробів на навколишнє середовище
Екологічний вплив виробу розраховується з огляду на весь його життєвий цикл за різними показниками. Загальний бал (ABCDE) надається для того, щоб при порівнянні однотипних виробів (футболок, штанів, рюкзаків тощо) було легше ідентифікувати найбільш екологічно чисті. Компанія Decathlon добровільно застосовує цей підхід до екологічного маркування своєї продукції. Додаткова інформація: http://sustainability.decathlon.com/
6
Хочеш обміняти купальник?
Не подобається колір або дизайн? Хочеш обміняти виріб в місцевому магазині Decathlon? Без проблем! Просто не відрізай етикетку купальника, якщо ти хочеш його обміняти.
7
OLAIAN - Новий бренд товарів для серфінгу від компанії Decathlon
OLAIAN - це новий бренд товарів для серфінгу від компанії Decathlon, штаб-квартира якого знаходить у місті Андай у південно-західній частині Франції. У наших офісах ми можемо створити купальник, а потім в той же день випробувати його прямо в морі, щоб перевірити, чи утримується він на тілі у воді.
8
Що таке OLAIAN?
Продукція бренду Tribord розробляється і створюється в штаб-квартирі, розташованій на узбережжі Атлантичного океану в Країні Басків, у місті Андай (Франція). Ми поступово змінимо маркування на всіх продуктах для серфінгу. Тому логотип на придбаному виробі може відрізнятися від логотипу на зображенні.
Склад і рекомендації
Склад
Основний матеріал : 80.0% Поліамід, Основний матеріал : 20.0% Еластан Підкладка : 100.0% Поліестер (PES)

Випробування
Цей продукт був випробуваний у реальних умовах в м. Андай і пройшов численні лабораторні випробування для забезпечення якості при використанні за призначенням: проводилися випробування на еластичність і міцність тканини, збереження кольору при терті, пранні, дії морської води, хлорованої води та світла, а також загальних характеристик продукту після багаторазового прання.

Відгуки

4.47/5 155 - кількість відгуків
Кількість користувачів, що рекомендує цей продукт: 144
Опублікувати Відгук
Сортувати:
У використанні 7-12 місяців
Super
bez zastrzeżeń
У використанні 7-12 місяців
bez zastrzeżeń
Polecam
У використанні 2-8 тижнів
Cena i jakość bardzo dobre
Bikini
У використанні 7-12 місяців
Spełniają swoją funkcję
OK
У використанні 7-12 місяців
OK
Dół kostiumu kąpielowego NINA damski OLAIAN
У використанні 7-12 місяців
Polecam!
Świetne
У використанні 7-12 місяців
Bardzo wygodne, fanie leżą
Majtki od stroju.
У використанні 3-6 місяців
Rozmiar idealny Gatki gatunkowo bardzo dobre. Polecam!!!
kostium
У використанні 2-8 тижнів
polecam, dobry
Dół kostiumu
У використанні 2-8 тижнів
Rozciągnął się po kąpieli w słonej wodzie i na bardzo mocnym słońcu dlatego wymieniłam na drugi taki sam.Przy temoeraturze poniżej 30 stopni nic się nie stało ze strojem.
Фільтри