Педалі й аксесуари

Як вибрати велопедалі?

Перед ти як купити педалі для велосипеда, ти маєш переконатися, що вони відповідають твоїм потребам та вимогам. Тому слід серйозно поставитися до вибору, враховуючи велику кількість критеріїв. Найголовніший з них – звісно ж комфорт під час педалювання. До того ж вони мають бути сумісними з моделлю веловзуття, яке ти носиш. І звісно ж, педалі мають бути дуже міцними, аби прослужити тобі багато років і залишатися в гарному стані.

Педалі можна поділити на дві основні категорії: неконтактні (топталки) і контактні.

Для нерегулярних виїздів цілком підійдуть топталки. Якщо ж ти плануєш регулярні тривалі виїзди для подорожей або тренувань, або хочеш зменшити навантаження на колінний суглоб, радимо звернути увагу на контактні педалі. Вони відрізняються між собою типом фіксації ноги на педалі: за допомогою ремінців або пластикового фіксатора черевика (тукліпси), або за допомогою шипа. Якщо ж ти шукаєш перехідний варіант – існують педалі зі звичайною платформою з одного боку і фіксатором шипа з іншого.

Переваги педалей для велосипеда від Btwin

Якщо ти шукаєш недорогі педалі хорошої якості, придивися до моделей від бренду Btwin. Торговельна марка Btwin – власний бренд Decathlon, який пропонує велосипедні педалі високої якості, що підходять для більшості моделей велотуфель. Це також зручний аксесуар, що забезпечить цілковитий комфорт під час поїздок на велосипеді. Купуючи велосипедні педалі від Btwin, ти отримуєш якісний товар за помірну ціну.

Контактний шип – важлива частина педалі

Обираючи велосипедні педалі, слід звертати увагу на систему фіксації контактних шипів. Вони мають адаптуватися до твого взуття для максимального комфорту. Більшість виробників пропонують контактні платформи з трьома точками фіксації, але існують моделі і з двома. Ти маєш переконатися, що вони сумісні з твоїми велотуфлями і мають відповідну кількість отворів.

Навіщо потрібно змінювати велосипедні педалі?

Існує безліч причин для заміни педалей на велосипеді. Можливо, ти хочеш змінити старі педалі, які зламалися чи більше не служать належним чином. Чи може хочеш замінити їх на педалі іншого зразка, обрати легшу чи ширшу модель. Ти легко можеш це зробити, для цього тобі знадобиться не більше десяти хвилин.

Фільтри

+2 More
Sort Filter
Filter Фільтрувати Filter