Кросівки для трейлу

Кросівки для трейлу в магазині Декатлон

Трейлраннінг — один з найбільш захопливих і водночас небезпечних видів спорту. Спортсмени не тільки біжать десятки кілометрів, а й долають небезпечні перешкоди. Без належного взуття пройти такий складний маршрут практично неможливо, тому знадобляться спеціальні кросівки. Щоб купити якісне взуття для трейлу за вигідною ціною, варто відвідати інтернет-магазин Декатлон.

Як вибирати кросівки для трейлраннінгу?

Окремої категорії взуття для трейлу не існує. Для подолання таких маршрутів спортсмени просто використовують якісні бігові кросівки. Вони повинні поєднувати в собі такі характеристики:

  • зручність;
  • ергономічність;
  • високий рівень амортизації;
  • легкість.

М'яке і дуже гнучке взуття для трейлранінгу не підійде. Щоб забезпечити надійну фіксацію стопи, треба вибирати досить жорсткі кросівки з товстою, але гнучкою підошвою. Зверни увагу на взуття з агресивним малюнком протектора. Саме такий варіант дизайну підошви ідеальний для пересування по пересіченій місцевості. Також перевагою стане захист від торсіонного скручування. Така система не дає підвернути ногу і захищає від вивихів і розтягнень.

Оскільки бігати доводиться не тільки по м'якому ґрунті, а й по гравію, слід додатково подбати про захист миска. Верх кросівок для трейлу виготовляється з міцного матеріалу. Сітка для такого виду спорту не підійде, бо крізь тонкі волокна всередину взуття можуть потрапити пісок і камінці, що може стати причиною дискомфорту і травм.

Не забувайте про якісну систему амортизації. Під час бігу п'ята сильно б’ється з поверхнею. Це призводить до проблем із суглобами, хребтом і навіть переломів кісток стопи. Один з методів підвищити амортизаційні властивості – використовувати підошву з піни. Її часто доповнюють спеціальними гелевими подушечками і вставками.

Вибирати розмір взуття для трейлранінгу потрібно чітко до розміру стопи. У тісних кросівках тобі не буде комфортно, а у завеликих – зростає ризик травмування. Шнурівка повинна забезпечувати максимальний ступінь фіксації. Дуже зручно, коли у взутті єсистема затягування однією рукою.

Покупка кросівок для трейлу в магазині Декатлон

Інтернет-магазин Decathlon – це величезний вибір одягу, взуття та інших спортивних товарів. Ти зробиш правильне рішення, якщо захочеш купити кросівки для трейлу в нас. На віртуальній вітрині Декатлон представлений широкий асортимент товарів від відомих виробників.

Ми пропонуємо кожному покупцеві:

  • вигідну доставку по Києву та всій території України;
  • можливість повернення товарів протягом 365 днів;
  • асортимент від десятків відомих брендів (в тому числі продукція власного виробництва).

Хочеш високу якість за помірною ціною – купуй в Decathlon.

Фільтри

+2 More
Sort Filter
Filter Фільтрувати Filter