Сховати фільтри
Фільтри 0
Сортувати:
Фільтри 0
500 -
659 грн
WEDZE
8562896

500 -

659 грн
8562896
WEDZE
500 -
Колір :
розмір :

Підібрати розмір

Мій розмір

Недостатньо товарів в наявності

Наявність в магазинах

Наша команда розробила ці надзвичайно теплі рукавички для юних непрофесійних лижників. Легко надягаються. Комфорт на схилах протягом дня.

Переваги

Збереження тепла

Рука = 150 г/м², долоня = 80 г/м², утеплювач з синтетичного хутра. З манжетами.

Водонепроникні властивості

Водонепроникна мембрана та водовідштовхувальна зовнішня тканина.

Міцність

Поліуретанові долоні і зміщений шов на вказівному пальці.

Можливість регулювання

Затягування резинкою на зап'ясті.

Простота у використанні

Широку манжету можна розмістити над або під рукавом куртки.

Опис продукту

Водовідштовхувальні властивості матеріалу

Всі рукавички та рукавиці Wedze мають водовідштовхувальну обробку, що означає, що їхня тканина не вбирає воду, дозволяючи краплям скочуватися по поверхні. Відповідно, тканина не промокає. і рукавиці залишаються сухими та легкими. Тканина стає водовідштовхувальною завдяки обробці зовнішньої поверхні. Таку обробку необхідно поновлювати після кожного 2-3 прання, використовуючи гідрофобні засоби, які можна придбати в наших магазинах.

Водонепроникна мембрана

Ці лижні рукавички мають водостійку мембрану, яка складається з дуже тонкої полімерної плівки, розміщеної між підкладкою і частиною рукавички, що контактує зі снігом. Ця мембрана слугує бар'єром для води і робить продукт повністю водонепроникним. Крім того, зовні продукт оброблено водовідштовхувальною речовиною, що знижує поглинання води. Тільки гумові рукавиці є повністю герметичними. В умовах підвищеної вологості водонепроникність навіть мембранних рукавичок знижується.

Вітронепроникність

Всі рукавиці й рукавички Wed'ze є вітронепроникними. Тобі відомо, що вітер посилює відчуття холоду? За навколишньої температури 0°C і швидкості вітру 20 км/год температура відчуватиметься як -10°C. Вітронепроникні тканини знижують охолодження вітром і відчуття холоду, викликані швидкістю пересування на лижах.

Герметичність

Всередині рукавичок 500 додано спеціальну манжету. М'яка та зручна манжета запобігає проникненню холодного повітря та снігу під рукавицю у вітряну погоду або у разі падіння. Високий рівень зігрівання.

Легкість надягання

Для швидкого та ефективного налаштування достатньо просто потягнути ремінець на зап'ясті протилежною рукою.

Захист від втрати

Еластична петля навколо зап'ястя дає змогу знімати рукавички на підйомниках без ризику їх втратити.